Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Jeśli szansę na dziecko może Ci dać in vitro, skorzystaj ze specjalnych pakietów na 10. urodziny InviMed Gdynia!

Jeśli szansę na dziecko może Ci dać in vitro, skorzystaj ze specjalnych pakietów na 10. urodziny InviMed Gdynia!

Z okazji 10-lecia kliniki InviMed w Gdyni przygotowaliśmy dwa pakiety z procedurą in vitro w cenie aż o 20% korzystniejszej od zakupu adekwatnych usług poza promocją. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem leczenia, zapraszamy do InviMed w Gdyni – gwarantujemy atrakcyjne ceny pakietów urodzinowych, ale przede wszystkim profesjonalizm, indywidualną ścieżkę leczenia, ludzkie podejście i najlepszą opiekę.

Klinika InviMed w Gdyni przyjęła pierwszych pacjentów w 2010 roku. Od tamtej pory dzięki pomocy naszych specjalistów urodziły się tysiące dzieci. Klinika jest uznanym ośrodkiem leczenia niepłodności – w tym roku obchodzi swoje dziesiąte urodziny. 

Zobowiązani, by pomagać!

Misją InviMed jest tworzenie szczęśliwych rodzin. Dlatego oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie, które uwzględnia najnowsze osiągnięcia medycyny. Jesteśmy zdeterminowani i skuteczni w działaniu – w klinikach InviMed aż 6 na 10 par zostaje rodzicami już po pierwszym cyklu in vitro.

Jednocześnie wiemy, że koszt in vitro dla wielu par jest wyzwaniem. To specjalistyczna procedura wymagająca nowoczesnych materiałów i pracy najlepiej wykwalifikowanych lekarzy, embriologów, położnych i pielęgniarek. Jednak 10-lecie kliniki zobowiązuje!

Z okazji urodzin InviMed w Gdyni postanowiliśmy zrobić prezent wszystkim parom, którym realną szansę na dziecko może dać jedynie in vitro. Do końca października urodzinowe pakiety z in vitro w InviMed Gdynia będą kosztowały znacznie poniżej 8000 zł!

Urodzinowe pakiety InviMed Gdynia

Z okazji 10-lecia InviMed w Gdyni mamy dla Was dwa pakiety urodzinowe: 

1. Pakiet podstawowy skupiony jest na procedurze in vitro i obejmuje: 

 • wizytę kwalifikującą (pierwszą konsultację niepłodnościową), 

 • rozszerzone badanie nasienia, 
 • konsultację endokrynologiczną lub immunologiczną, 
 • 3 wizyty monitoringowe, 
 • punkcję jajników ze znieczuleniem, 
 • podstawowe procedury embriologiczne, 
 • zapłodnienie ICSI/IMSI/PICSI/hbIMSI, 
 • pierwszy transfer po punkcji,
 • wizytę lekarską po transferze.

  Pakiet podstawowy kosztuje 6 796 zł i jest aż o 20% tańszy w stosunku do cennika InviMed! Wybierając go, oszczędzisz ponad 1,5 tys. złotych.

2. Pakiet rozszerzony, oprócz wszystkich wymienionych wyżej elementów pakietu podstawowego, zawiera także diagnostykę niezbędną do przystąpienia do procedury in vitro. Obejmuje: 

 • oznaczenie grupy krwi dla obojga, 

 • badania wirusologiczne dla obojga (HCV, HBS, WR, HBC, Chlamydia, CMV), 
 • badania dla Pacjentki (cytologia, morfologia, biocenoza pochwy, HIV, różyczka IgM i IgG, toksomplazmoza, glukoza, fibrynogen, APTT, oznaczenie potasu i sodu), 
 • badanie profilu tarczycowego Pacjentki (TSH, FT3, FT4), 
 • oznaczenie poziomu hormonów Pacjentki (progesteron, estradiol, LH, FSH, prolaktyna). 

  Pakiet rozszerzony kosztuje 7 737 zł i jest aż o 20% tańszy w stosunku do cennika InviMed! Wybierając go, oszczędzisz ponad 2,5 tys. złotych.

Troskliwa opieka!

Dla par, które skorzystają z naszych pakietów, podobnie jak dla wszystkich par leczących się w InviMed, oferujemy bezpłatną pomoc i wsparcie położnej – Koordynatora Opieki Medycznej oraz możliwość skorzystania z jednej bezpłatnej konsultacji z psychologiem.  

Kto może skorzystać z pakietów?

Z urodzinowych pakietów InviMed w Gdyni mogą skorzystać zarówno nasi Pacjenci, jak i osoby, które jeszcze nie korzystały z naszych usług. Pakiety dedykowane są parom ze wskazaniami do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego. Jeśli chcesz skorzystać z naszych pakietów, zapraszamy na pierwszą wizytę kwalifikującą do InviMed w Gdyni.

Jak skorzystać z pakietów urodzinowych InviMed Gdynia?

Umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, skorzystaj z jednej z trzech opcji:

 • zadzwoń pod numer: 500 900 888
 • napisz na adres: invimed@invimed.pl,
 • wypełnij formularz kontaktowy (w wersji mobilnej kliknij przycisk "Napisz").

In vitro z dofinansowaniem dla par z Gdańska

Jeśli jesteście mieszkańcami Gdańska, klinika InviMed w Gdyni ma jeszcze wolne miejsca w programie dofinansowania in vitro ze środków miasta Gdańska na 2020 rok. W ramach programu można uzyskać do 5000 zł dofinansowania. Zapraszamy na wizyty kwalifikujące do gdańskiego programu in vitro. Aby poznać warunki kwalifikacji, kliknij w poniższy link:

Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Gdańska

Jesteście dopiero na początku starań o dziecko?

Jeśli od roku bezskutecznie staracie się o dziecko, ale nie poddawaliście się jeszcze profesjonalnej diagnostyce, proponujemy Wam Program Płodność+, który może doprowadzić do naturalnego poczęcia dziecka. Obejmuje on pakiet wizyt i badań, które poza programem są o 15% droższe.

Program Płodność+
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.