Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Dofinansowanie in vitro dla par z Warszawy - zmiany na lepsze

Dofinansowanie in vitro dla par z Warszawy - zmiany na lepsze

Zostały ostatnie wolne miejsca na dofinansowanie do in vitro dla par z Warszawy. Zapisy odbywają się w obu warszawskich klinikach: Warszawa Mokotów i Warszawa Praga.

Program jest współfinansowanych ze środków otrzymanych od m. st. Warszawy.

A dodatkowo, zmianom uległy zapisy w Programie, które na pewno będą bardzo korzystne dla wielu par.

SPRAWDŹ ZMIANY W PROGRAMIE OZNACZONE GWIAZDKĄ 

Kliniki InviMed Warszawa Mokotów i Warszawa Praga są realizatorem "Programu polityki zdrowotnej w zakresie wspierania osób dotkniętych niepłodnością z wykorzystaniem metod zapłodnienia pozaustrojowego" na  lata 2023 – 2025.

Każda zakwalifikowana do programu para może skorzystać z dofinansowania w wysokości do 6000 zł

*do trzech procedur in vitro. Po upływie 3 lat od ostatniej procedury ponownie można otrzymać dofinansowanie do trzech cykli.

Kto może skorzystać z programu dofinansowania do zabiegów in vitro w Warszawie?

Do programu zostaną zakwalifikowane pary, które nie mogą zajść w ciążę poprzez naturalną koncepcję i spełniają następujące kryteria:

 • Para, zakwalifikowana do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego przez realizatorów programu, zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (istnieją pierwotne wskazania do leczenia metodą pozaustrojowego zapłodnienia lub inne metody leczenia, rekomendowane przez PTMRiE zakończyły się niepowodzeniem) i ustawy z dnia 25 czerwca 2015 r. o leczeniu niepłodności.
 • Pary, które pozostają w związku małżeńskim lub partnerskim, o jakim mowa w definicji dawstwa partnerskiego, zawartej w art. 2 ust. 1 pkt 8 ustawy z dnia 25 czerwca 2015 r. o leczeniu niepłodności.
 • Pary, które w dniu kwalifikacji do programu zamieszkują na terenie Warszawy przynajmniej od dwóch lat.
 • Wiek kobiety mieści się w przedziale 25 - 40 lat.
 • Rezerwa jajnikowa kobiety, mierzona stężeniem AMH wynosi powyżej 0,7 ng/ml.
 • *Pary, które w ostatnich 3 latach uczestniczyły co najwyżej w dwóch zabiegach zapłodnienia pozaustrojowego w innych programach leczenia niepłodności finansowanych ze środków publicznych.

*Zmiany w Programie z 31.08.2023 r.

Do programu zostaną zakwalifikowane także kobiety w wieku 18 – 40 lat, u których z powodu choroby nowotworowej należy zastosować terapię gonadotoksyczną, zamieszkujące na terenie Warszawy przynajmniej od dwóch lat. Zamrożenie komórek jajowych pozwoli u tych kobiet odroczyć płodność do czasu wyleczenia choroby.


Miejskie dofinansowanie do procedury in vitro w Warszawie obejmuje:

 • stymulację mnogiego jajeczkowania i monitorowanie,
 • wykonanie punkcji pęcherzyków jajowych (pobranie komórek jajowych);
 • znieczulenie ogólne podczas punkcji,
 • pobrania plemników (z wyłączeniem kosztów biopsji jądra lub najądrzy) i przygotowanie do zapłodnienia,
 • pozaustrojowe zapłodnienie i nadzór nad rozwojem zarodków,
 • transfer zarodków do jamy macicy,
 • kriokonserwację (mrożenie) zarodków z zachowanym potencjałem rozwojowym.

Pozostałe koszty (m.in. badania laboratoryjne, dodatkowe konsultacje specjalistyczne, koszty leków i dodatkowych procedur) pokrywają pacjenci.

Warszawa

Zgłoś się do programu refundacji in vitro

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem danych osobowych będzie Medi Partner Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Medi Partner Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-809 Warszaw. przez formularz kontaktowy na stronie www.invimed.pl, telefonicznie: 500 900 888. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem możesz się kontaktować listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych, Medi Partner, Al. Jerozolimskie 96 00-809 Warszawa lub przez e-mail: IOD@medipartner.pl Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby obsłużyć Twoje zgłoszenie do Programu. Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych to Twoja zgoda. Dane przetwarzane na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać do momentu jej wycofania lub wniesienia sprzeciwu, maksymalnie przez 5 latBędziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych, np. dostawcom usług IT. Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do dostępu do Twoich danych osobowych, żądania sprostowania Twoich danych osobowych, żądania usunięcia Twoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Otrzymanie danych osobowych odbyło się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych