Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

10000 zł dofinansowania do in vitro dla par z Wrocławia w 2024 roku

10000 zł dofinansowania do in vitro dla par z Wrocławia w 2024 roku

To jest wiadomość! Konkurs został rozstrzygnięty i InviMed Wrocław kolejny raz został realizatorem Programu dofinansowania do leczenia in vitro dla par z Wrocławia. W tym roku zakwalifikowane pary mogą liczyć na 10000 zł dofinansowania, z czego na pewno ucieszą się wszystkie pary starające się o potomstwo i marzące o maleństwie.

Klinika InviMed z Wrocławia wygrała kolejny konkurs na realizację "Programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Wrocławia".

Miejski program realizowany jest od pięciu lat. Jego celem jest ułatwienie dostępu i dofinansowanie do procedury zapłodnienia pozaustrojowego dla tych par z Wrocławia, które starają się o potomstwo, a borykają się niepłodnością . 


UWAGA

15.01 O GODZ. 10.00  ROZPOCZYNAMY ZAPISY NA 2024 ROK

Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły dotyczące Programu znajdują się na stronie: Dofinansowanie do in vitro dla par z Wrocławia

WROCLOVE

Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych