Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Dietetyczne warsztaty edukacyjne dla osób objętych programem leczenia niepłodności

Dietetyczne warsztaty edukacyjne dla osób objętych programem leczenia niepłodności

Zapraszamy do zapisywania się na bezpłatne warsztaty dietetyczne „Dieta na początku starań o dziecko - żywieniowe aspekty wspomagania leczenia niepłodności męskiej i damskiej" 

24 maja (pn.), w godzinach 15-19.00 zapraszamy osoby objęte programem leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego do udziału w bezpłatnych, indywidualnych konsultacjach dietetycznych.   Warsztaty odbędą się w naszej klinice przy ulicy Dąbrowskiego 44 we Wrocławiu i poprowadzi je dietetyk – mgr Patrizia Polańska-Drejer.

Diety propłodnościowe – prawda czy mit?

Warsztaty „Dieta na początku starań o dziecko - żywieniowe aspekty wspomagania leczenia niepłodności męskiej i damskiej pokażą Wam, jak ważna w staraniach o dziecko jest zbilansowana dieta. I że nawet w przypadku mężczyzn ma wpływ na płodność i jakość nasienia.

A jeśli Wasze starania o dziecko się przedłużają, można zrobić krok więcej i zmienić sposób odżywiania. Istnieją dowody na to, że to pomaga. Ale warto dowiedzieć się też, co utrudnia w zajściu w ciążę.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach:

  • Dowiesz się, czego unikać a co wprowadzić do diety propłodnościowej
  • Przyjrzysz się swoim nawykom w odżywianiu
  • Nauczysz się, jak nie przedobrzyć z dietą

Każdy warsztat przewidziany jest na ok. 30 minut i będzie odbywał się indywidualnie. Mogą z niego skorzystać tylko te osoby, które zapisały się na warsztat. Ilość miejsc jest ograniczona.

Dzienniczek żywieniowy

Aby dietetyk mógł lepiej poznać Twoje nawyki żywieniowe, ale też ulubione potrawy - przynieś ze sobą wypełniony "Dzienniczek żywieniowy" - to pomoże określić, jakie zmiany przydałoby się wprowadzić w Twoim codziennym jadłospisie. Ale też określić, co ma najlepszy wpływ na wartość Twoich posiłków, a z czego lepiej byłoby zrezygnować. Dowiesz się, jaka dieta wspiera kobiecą płodność a  jaka jej szkodzi - czego należy unikać, a co warto wprowadzić do codziennego menu.

Pobierz dzienniczek żywieniowy i wydrukuj

Skontaktuj się z nami, aby się zapisać:

  • telefonicznie: 500 900 888,
  • mailowo: invimed@invimed.pl,
  • przez formularz kontaktowy znajdujący się na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij "Napisz").

Jeżeli nie jesteś pacjentem zakwalifikowanym do wrocławskiego Programu, a jesteś zainteresowany skorzystaniem z warsztatów, również prosimy o zgłoszenie. Jeśli tylko będą wolne miejsca na pewno będziesz mógł z nich skorzystać. Zapraszamy!

Bezpieczne warsztaty w InviMed

W czasie epidemii indywidualne spotkania z dietetykiem są najbezpieczniejszą formułą warsztatów. Odbywają się w gabinecie lekarskim z zachowaniem dystansu i bez obecności osób postronnych. Na spotkanie warsztatowe z dietetykiem można przyjść razem z Partnerem/Partnerką


Warsztaty są współfinansowane z budżetu miasta Wrocławia. Wszystkie szczegóły na temat programu znajdują się w linku poniżej.

Dofinansowanie do in vitro dla wrocławian na 2021 rok
LOGO

WROCŁAW MIASTO SPOTKAŃ

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych