Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpłatne I wizyty w nowym gabinecie ginekologicznym w oddziale Medicover w Gdańsku

Bezpłatne I wizyty w nowym gabinecie ginekologicznym w oddziale Medicover w Gdańsku

Zapraszamy do naszego gabinetu w Medicover w Gdańsku na bezpłatne konsultacje niepłodnościowe z lekarzem z kliniki InviMed w Gdyni. Wizyty przeznaczone są dla par, które rozważają lub chcą rozpocząć leczenie po nieudanych staraniach o ciążę i chcą się skonsultować ze specjalistą leczenia niepłodności. 

Mamy dobrą wiadomość dla tych par, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o ciążę i chcą skonsultować swoje wątpliwości ze specjalistą zajmującym się leczeniem niepłodności. Do końca grudnia możecie umówić się na bezpłatną pierwszą wizytę z naszym specjalistą w nowootwartym gabinecie w placówce Medicover w Gdńsku.

Nowy gabinet ginekologiczny InviMed w CM Medicover w Gdańsku

Adres: Al. Grunwaldzka 472a

Wizyty niepłodnościowe będą odbywały się u specjalisty ginekologa-położnika lek. med. Kajetana Piątkowskiego

Zapraszamy w każdy II i IV wtorek miesiąca w godz. 16.30-18.30

Na pozostałe wizyty, badania laboratoryjne oraz procedury diagnostyczno-zabiegowe zapraszamy do kliniki InviMed w Gdyni!

Jak się z nami skontaktować?

  • zadzwonić pod numer 500 900 888,
  • wypełnić i wysłać formularz kontaktowy (temat: I wizyta - z dopiskiem: Medicover Gdańsk),
  • przesłać wiadomość e-mail na adres: invimed@invimed.pl (temat: I wizyta - z dopiskiem: Medicover Gdańsk)


Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych


Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych