Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Badania prenatalne w klinice InviMed w Gdyni

Badania prenatalne w klinice InviMed w Gdyni

Każda kobieta w ciąży powinna wykonywać badania. Diagnostyka prenatalna pozwala być na bieżąco ze stanem zdrowia dziecka a w razie wykrycia ewentualnych nieprawidłowości pozwala na postawienie diagnozy, szybkie i skuteczne leczenie jeszcze nienarodzonego dziecka. Zapraszamy do naszej kliniki w Gdyni.

Klinika InviMed w Gdyni rozszerzyła swoje usługi o diagnostykę prenatalną

W klinice InviMed w Gdyni oprócz leczenia niepłodności, prowadzimy także opiekę nad kobietami ciężarnymi wykonując badania wchodzące w zakres diagnostyki prenatalnej.

Na czym polegają badania prenatalne?

Badania prenatalne wykonuje się na różnych etapach ciąży. Wyróżnia się badania nieinwazyjne oraz inwazyjne.

Badania nieinwazyjne obejmują m.in.:

  • ultrasonografię,
  • badania wykonane z krwi matki.

Dzięki nim możliwa jest ocena stanu zdrowia płodu, stopień rozwoju, czy określenie płci.

Badania inwazyjne

najczęściej zlecane są w przypadku głębszej diagnostyki, kiedy występuje podwyższone ryzyko wystąpienia wady genetycznej dziecka. Zaliczają się do nich:

  • amniopunkcja,
  • biopsja kosmówki,
  • kordocenteza.

Więcej o badaniach prenatalnych
Dowiedz się

jakie choroby wykrywają badania prenatalne

Cennik badań znajdziesz w części "Badania prenatalne"

Cennik badań prenatalnych w InviMed Gdynia

Jak się zapisać na badania?

Aby umówić się na badania wystarczy:

  • zadzwonić na infolinię 500 900 888
  • wypełnić i wysłać formularz znajdujący się na tej stronie
  • wysłać e-mail na adres: invimed@invimed.pl
  • zapisać się w recepcji kliniki InviMed w Gdyni

Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych


Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych