Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Akupunktura wsparciem dla płodności

Akupunktura wsparciem dla płodności

Akupunktura może mieć istotny wpływ we wsparciu starań o ciążę. Pomaga w stymulowaniu odpowiednich kanałów energetycznych oraz regulacji układu hormonalnego, co pozytywnie wpływa na funkcjonowanie jajników i produkcję plemników.

Akupunktura w staraniach o ciążę

Dobra jakość krwi oraz płynny przepływ krwi i energii w organizmie mają znaczący wpływ na efekty starań o ciążę. Dlatego akupunktura pomaga w regulacji układu hormonalnego oraz poprawia funkcjonowanie jajników i produkcję plemników, stymulując odpowiednie kanały energetyczne.

Akupunktura - kiedy jest wsparciem w IVF?

  • 3 cykle przed procedurą, a szczególnie podczas ostatniego cyklu
  • podczas stymulacji jajników - sesja akupunktury 1-2 razy w tygodniu
  • w czasie stymulacji owulacji do punkcji
  • przed i po transferze - do 24h przed i po transferze
  • wspiera implantację po punkcji

Dr n. med. Izabela Wenzel-Jasińska - Akupunkturzystka w klinice katowickiej

Więcej o wpływie AKUPUNKTURY na płodność przeczytasz na naszym BLOGU

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę:

  • zadzwoń na infolinię  500 900 888
  • wyślij formularz kontaktowy znajdujący się na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij "Napisz")

Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych


Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych