Menu

Zgłoś się do kolejnego cyklu in vitro w ramach programu Ministerstwa Zdrowia

Przypominamy, że w ramach „Programu – Leczenie niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013-2016” zakwalifikowane pary mają prawo do 3-krotnego skorzystania z procedur wspomagania rozrodu. Zgodnie z decyzją Ministerstwa Zdrowia, jeśli para nie zgłosi się do kolejnego cyklu po upływie 3 miesięcy, realizator programu - InviMed, nie może zagwarantować dalszego udziału w programie.

Przypominamy, że w ramach „Programu – Leczenie niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013-2016” zakwalifikowane pary mają prawo do trzykrotnego skorzystania z procedur wspomagania rozrodu. Jednak zgodnie z decyzją Ministerstwa Zdrowia, jeśli para nie zgłosi się do kolejnego cyklu po upływie trzech miesięcy, realizator programu, w tym przypadku klinika InviMed, nie może zagwarantować dalszego udziału w programie.

Zainteresowanie osób starających się o dziecko metodą in vitro jest bardzo duże, a limit miejsc ograniczony przez Ministerstwo Zdrowia. InviMed dokłada wszelkich starań, by jak najwięcej osób mogło z niego skorzystać i cieszyć się rodzicielstwem. Dlatego jeśli zakwalifikowani pacjenci nie zgłoszą się w wyznaczonym terminie, ich miejsce zajmie inna para.

Wszystkich pacjentów, którzy nie przyszli na umówione wizyty prosimy o pilny kontakt z kliniką InviMed.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.