Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Weź udział w akcji „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny” i skorzystaj z badania nasienia za 0 zł!

Aż 150 darmowych badań nasienia w ramach akcji „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny!”. To wkład InviMed w coroczną akcję organizowaną przez Stowarzyszenie Nasz Bocian. Chcesz skorzystać? Zapisy przyjmujemy od wtorku 4 czerwca!


***AKTUALIZACJA*** w dn. 11.06.2019  pula bezpłatnych badań wyczerpała się.***

Kliniki InviMed tradycyjnie dołączają do akcji „TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny” organizowanej przez Stowarzyszenie Nasz Bocian. Jej celem jest przełamanie stereotypów postrzegania niepłodności jako problemu wyłącznie kobiecego, a oczekiwanym efektem upowszechnienie wiedzy na temat niepłodności jako choroby społecznej oraz prognoz co do jej zasięgu w kolejnych pokoleniach.

Bezpłatne badania i zniżki w akcji TATA

InviMed wchodzi do akcji „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny!” z pulą bezpłatnych badań nasienia oraz zniżkami:

  • InviMed Warszawa – 50 rozszerzonych badań nasienia ***AKTUALIZACJA*** W WARSZAWIE PULA BADAŃ ZOSTAŁA WYCZERPANA.
  • InviMed Wrocław – 30 rozszerzonych badań nasienia  ***AKTUALIZACJA*** WE WROCŁAWIU PULA BADAŃ ZOSTAŁA WYCZERPANA.
  • InviMed Poznań – 30 rozszerzonych badań nasienia ***AKTUALIZACJA*** W POZNANIU PULA BADAŃ ZOSTAŁA WYCZERPANA.
  • InviMed Gdynia – 20 rozszerzonych badań nasienia + 50% zniżki na omówienie wyników badania ***AKTUALIZACJA*** W GDYNI PULA BADAŃ ZOSTAŁA WYCZERPANA.
  • InviMed Katowice - 20 rozszerzonych badań nasienia + 50% zniżki na wizytę u urologa ***AKTUALIZACJA*** W KATOWICACH PULA BADAŃ ZOSTAŁA WYCZERPANA.

Jak zapisać się na bezpłatne badanie lub konsultację?

Aby zapisać się na badanie wystarczy zadzwonić do nas pod numer 500 900 888, podać hasło „Akcja TATA” oraz miasto, w którym chcecie wykonać badanie (Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdynia lub Katowice).

Warto zgłosić się jak najszybciej!

Zapisy na badania przyjmujemy od 04.06.2019 roku do wyczerpania miejsc. Na badania i wizyty należy się zgłosić do 15 lipca 2019 roku. Zapraszamy do skorzystania z akcji!

Czym jest rozszerzone badanie nasienia?

Rozszerzone badanie nasienia (inaczej seminogram lub spermiogram) to jedno z pierwszych i podstawowych badań wykonywanych w diagnostyce pary, która od dłuższego czasu bezskutecznie stara się o dziecko. Służy ono ocenie jakości plemników, ich liczby oraz aktywności w oparciu o normy wytyczone przez Światową Organizację Zdrowia (World Health Organization, WHO) w 2010 roku.

Dowiedz się więcej o rozszerzonym badaniu nasienia >>
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.

W czym możemy Ci pomóc?

Online

W celu uruchomienia czatu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz zaakceptowanie regulaminu

Uzupełnij wymagane pola

Rozpocznij rozmowę

Online

Jeden z naszych konsultantów wkrótce się do Pana/Pani dołączy. Prosimy nie odświeżać strony