Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Warsztaty „Obudź w sobie życie!” w Katowicach

Ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty „Obudź w sobie życie”, które odbędą się 1 grudnia 2018 roku w Katowicach. To świetna okazja dla wszystkich leczących niepłodność kobiet, które chciałyby wiedzieć więcej, ale też zyskać nową energię, motywację i wsparcie. Podczas warsztatów można uzyskać wszechstronną pomoc specjalistów: lekarza ginekologa, embriologa, dietetyka, instruktora jogi oraz coacha.

Warsztaty w ramach cyklu „Obudź w sobie życie” organizowane są przez portal plodnosc.pl i wspierane przez specjalistów z Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed w Katowicach. Dotychczas z warsztatów skorzystało ponad 700 kobiet. Warsztaty dają możliwość wymiany doświadczeń, opinii oraz przyjazną przestrzeń do rozmów z kobietami, które mają to samo marzenie – móc cieszyć się z macierzyństwa. Warsztaty „Obudź w sobie życie” to spotkania inspirujące, które niejednokrotnie miały bardzo dobry wpływ na proces leczenia i zaowocowały upragnioną ciążą.

Skorzystaj z wiedzy ekspertów

Podczas warsztatów do dyspozycji kobiet będą specjaliści, którzy nie tylko poruszą różnorodne aspekty leczenia niepłodności, ale też odpowiedzą na wiele nurtujących pytań. Eksperci przekażą wiedzę teoretyczną i praktyczną, doradzą i dodadzą otuchy. Do dyspozycji uczestniczek warsztatów będą:

 • Specjalista ginekolog-położnik dr n. med. Anna Cygal
  Wiedzę i umiejętności zdobywała w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej oraz w Klinice Położnictwa i Ginekologii w Katowicach, gdzie nadal pracuje.
 • Embriolog mgr Robert Szachoń
  Kierownik laboratorium embriologii kliniki leczenia niepłodności InviMed w Katowicach, gdzie pracuje od 2011 roku. Absolwent Biotechnologii SGGW w Warszawie.
 • Embriolog Katarzyna Tatar
  Embriolog z kliniki leczenia niepłodności InviMed w Katowicach, gdzie pracuje od 2016 roku. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (kierunek: Biotechnologia Medyczna).
 • Dietetyk Adrianna Barczyńska
  Dietetyk z Kliniki InviMed w Katowicach. Na co dzień pomaga pacjentom kliniki Invimed dobrać dietę, która może być pomocna w leczeniu niepłodności (dieta przy PCOS, dieta przy Hashimoto itp.)
 • Seksuolog położna Aleksandra Janus
  Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pracując w klinice InviMed z parami starającymi się o potomstwo, zauważyła jak bardzo potrzebne jest poradnictwo dotyczące tej sfery życia.
 • Instruktorka jogi Anna Michalec
  Certyfikowana Nauczycielka Kundalini Jogi, Technik Medytacyjnych oraz Jogi Nidry. W 2010 r. ukończyła Kurs Nauczycielski zakończony certyfikatem Kundalini Research Institute. Obecnie związana z Quaternityoga, gdzie stale pogłębia wiedzę i nabiera doświadczenia z zakresu jogi i medytacji.
 • Coach Joanna Płuciennik
  Ukończyła Podyplomowe Studia Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest współautorką książki „Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć trudności w dobre doświadczenie?”.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to nie tylko wiedza

Poza dużą dawką wiedzy i pozytywnej energii wszystkie uczestniczki warsztatów „Obudź w sobie życie” otrzymają vouchery na bezpłatną konsultację i zniżki na wybrane badania w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed Katowice. W skład pakietu dodatkowych benefitów wchodzą:

 • bezpłatna wizyta niepłodnościowa,
 • bezpłatna wizyta u psychologa,
 • bezpłatna wizyta u dietetyka,
 • 50% rabatu na rozszerzone badanie nasienia,
 • 30% rabatu na badania do IUI.

Ponadto wszystkie uczestniczki wezmą udział w losowaniu niespodzianek, otrzymają profesjonalne kosmetyki oraz zaproszenia do zamkniętej grupy na Facebooku, która jest nie tylko grupą wsparcia i miejscem, w którym można swobodnie kontynuować zawarte podczas warsztatów znajomości, ale też skarbnicą wiedzy.

Zapisz się na warsztaty – liczba miejsc jest ograniczona

Dopiero zaczynasz leczenie niepłodności, jesteś po pierwszej próbie, masz już dziecko, ale nie możesz zajść w drugą ciążę, chcesz zachować płodność przed leczeniem onkologicznym… Jeśli tylko Twój problem związany jest z problematyką płodnościową – zgłoś się na warsztaty. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym, a organizatorzy postarają się dopasować plan spotkania do Twoich potrzeb. Dlatego koniecznie wpisz wszystkie pytania, które już teraz przychodzą Ci do głowy.

Aby zapisać się na warsztaty, kliknij tutaj: Formularz Zgłoszeniowy.

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

Warsztaty „Obudź w sobie życie” w Katowicach odbędą się w sobotę 1 grudnia 2018 roku w godzinach 10:00-17:00. Zapisane uczestniczki, które potwierdzą swój udział, zapraszamy do Courtyard by Marriott Katowice City Center przy ulicy Uniwersyteckiej 13.

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone telefonicznie. Organizatorzy apelują, aby potwierdzenie telefoniczne traktować jako ostateczne. Odwoływanie swojej obecności w ostatniej chwili powoduje, że szansę na uczestnictwo w spotkaniu traci inna osoba z listy rezerwowej.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.