Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

W sobotę 9 marca w InviMed Warszawa bezpłatne warsztaty dla mężczyzn, którzy chcieliby zostać ojcami!

„Męskie sprawy” to warsztaty dedykowane mężczyznom, którzy chcieliby pełnić nową rolę – rolę ojca. Warsztaty poprowadzą nasi eksperci: lek. med. Piotr Dzigowski – urolog i androlog, mgr inż. Sebastian Dąbrowski – embriolog oraz Elżbieta Britmann – dyrektor zarządzająca kliniką InviMed Warszawa. Ponieważ zakładanie rodziny to zawsze sprawa pary, do udziału w warsztacie zapraszamy panów wraz z partnerkami.

Wszystkich mężczyzn, którzy starają się o dziecko, serdecznie zapraszamy na spotkanie warsztatowe, które odbędzie się w naszej klinice InviMed Warszawa przy ul. Rakowieckiej 36 (około 5 minut spaceru od stacji metra Pole Mokotowskie). Warsztaty wystartują o godzinie 14:00 i potrwają przynajmniej 3 godziny. 

Program warsztatów „Męskie sprawy”

„Męskie sprawy” to tematy związane z męską płodnością, diagnostyką oraz metodami leczenia męskiej niepłodności. Panowie dowiedzą się, co należy skonsultować z andrologiem i dlaczego na pierwszą wizytę warto przyjść z partnerką.

Podczas warsztatu zostaną poruszone także tematy związane z badaniem jakości nasienia (przygotowanie i przebieg), możliwościami zapłodnienia, a także przygotowaniem nasienia do zabiegów inseminacji czy in vitro.

Więcej niż wiedza

W trakcie warsztatu uczestnicy spotkania będą mieli możliwość nie tylko poszerzenia swojej wiedzy z zakresu spraw męskich, ale też wylosowania 3 pełnowartościowych opakowań kapsułek PROFERTIL 60 – kuracja miesięczna dla mężczyzn (cena rynkowa jednego takiego zestawu wynosi ok. 180 zł).

Panowie otrzymają również:

  • voucher na 50% zniżki na rozszerzone badanie nasienia (wymagana wcześniejsza rejestracja na badanie),
  • voucher dla pary na bezpłatną pierwszą konsultację niepłodnościową u dr Rokickiego – specjalisty ginekologa-położnika i dyrektora medycznego kliniki InviMed Warszawa.

Ponieważ zakładanie rodziny, jak i leczenie niepłodności, to zawsze sprawa pary, do udziału w warsztacie zapraszamy panów wraz z partnerkami.

Jak zapisać się na warsztaty?

Na warsztaty zapraszamy wszystkich zainteresowanych, jednocześnie zaznaczamy, że liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli jednak zainteresowanie warsztatami będzie bardzo duże, na pewno zorganizujemy kolejne, dlatego warto się zgłaszać, nawet jeśli do warsztatów zostało tylko kilka dni.

Zapisy na warsztaty przyjmujemy:

Warsztaty są bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zapisy!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.