Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Tylko do 31 marca w InviMed Poznań konsultacja z ginekologiem, badanie USG i cytologia już za 120 zł

Przedłużamy promocję na cały marzec! Umów się na wizytę do ginekologa Łukasza Lewandowskiego w InviMed Poznań i skorzystaj z promocji. Do końca marca 2019 roku w ramach konsultacji ginekologicznej skorzystasz z bezpłatnego USG i cytologii.

Na początku stycznia 2019 roku do zespołu InviMed Poznań dołączył lek. med. Łukasz Lewandowski, ginekolog-położnik. Nasz nowy specjalista zaprasza na wizyty we wtorki od godz. 8:30 do 11:00 oraz w środy od 12:00 do 15:00.

Promocja w InviMed Poznań

Wszystkie Panie, które do końca marca umówią się na konsultację ginekologiczną (120 zł) do doktora Łukasza Lewandowskiego, skorzystają z bezpłatnego badania USG oraz cytologii.

  • Konsultacja ginekologiczna 120 zł + USG i cytologia gratis!

Zaznaczamy, że doktor Lewandowski nie wykonuje badań prenatalnych.

Tylko do końca marca 2019 roku podczas wizyty u ginekologa Łukasza Lewandowskiego USG i cytologia gratis. Zapraszamy na konsultacje do InviMed Poznań!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.