Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Program dofinansowania in vitro z budżetu miasta Wrocław

Z radością przyjęliśmy informację o tym, że radni poparli projekt dofinansowania procedury in vitro dla mieszkańców Wrocławia. Klinika InviMed Wrocław z pewnością będzie uczestniczyć w konkursie, podczas którego urząd miasta wyłoni placówki otrzymujące dofinansowanie dla pacjentów.

Miasto Wrocław będzie wspierało pary dla których jedyną szansą na posiadanie dziecka jest skorzystanie z zapłodnienia pozaustrojowego. Jeśli projekt wejdzie w życie, Wrocław dołączy na grona miast, które mają już samorządowe programy dofinansowania in vitro. Są nimi Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Sosnowiec, Częstochowa, Łódź, Bydgoszcz i Katowice.

Rocznie na dofinansowanie in vitro z miejskiego budżetu będzie mogło liczyć aż 420 par. Według projektu dofinansowanie ma wynosić 5 tysięcy złotych, a program ma ruszyć jeszcze w tym roku.

Dofinansowanie in vitro w klinice InviMed we Wrocławiu

Klinika leczenia niepłodności InviMed Wrocław stanie do konkursu dla tzw. operatorów, czyli klinik, które będą zajmowały się wykonywaniem zabiegów in vitro, gdy tylko zostanie on ogłoszony. Po ogłoszeniu wyników, umieścimy oficjalny komunikat na naszej stronie internetowej. Informacja ta będzie dostępna również na stronie Urzędu Miasta.

Jeśli jesteś zainteresowany, zainteresowania skorzystaniem z dofinansowania do procedury in vitro w klinice InviMed Wrocław, zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie InviMed lub na stronach urzędu miasta. Prosimy o kontakt dopiero po ogłoszeniu przez urząd wyników konkursu.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.