Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Movember w InviMed! Czas profilaktyki nowotworów męskich

Sprawdzenie poziomu PSA, konsultacje urologiczne, badania prostaty, USG prostaty lub jąder to podstawowe składowe profilaktyki nowotworów męskich. W ramach akcji Movember w klinikach InviMed Warszawa, Katowice i Gdynia oferujemy je w specjalnych, promocyjnych pakietach diagnostycznych. Akcja trwa do 30 listopada 2019 roku.

Badania socjologiczne pokazują, że mężczyźni są w pełni świadomi, że profilaktyka zdrowotna jest skutecznym narzędziem w walce z chorobami. Szkoda tylko, że ta świadomość nie przekłada się na praktykę. Praktykę, która w przypadku nowotworów często ratuje życie. Właśnie dlatego i po to powstała akcja Movember Polska realizowana przez Fundację Kapitan Światełko. InviMed dołącza do akcji Movember także dlatego, że nowotwory męskie i związana z nimi terapia onkologiczna, mają niezwykle duży wpływ na płodność mężczyzn. 

Płodność mężczyzny a onkoterapia

Więcej informacji o wpływie terapii onkologicznej (tak chemioterapii, jak i radioterapii) na płodność mężczyzn znajdziesz na stronie: Oncofertility.

Movember to wąsata prowokacja

Listopad jest miesiącem świadomości nowotworów męskich. Akcja Movember ma swój finał właśnie wtedy i polega na zapuszczaniu zarostu, a konkretnie wąsów. Dlaczego? Takiej zmiany w wyglądzie nie sposób nie zauważyć. I o to właśnie chodzi – aby jak najwięcej osób je zauważyło, skomentowało lub zadało pytanie – po co Ci te wąsy? To prowokacja do rozmowy o raku jąder i prostaty. Prowokacja stworzona po to, by uświadamiać mężczyznom, chłopcom, ale też kobietom i dziewczynom, jak ważne są regularne badania i dbanie o swój stan zdrowia.

Celem akcji Movember jest:

 1. Przełamywanie tabu przez prowokowanie dyskusji.
 2. Wzrost świadomości społecznej.
 3. Popularyzacja badań profilaktycznych, w tym samobadania.
 4. Wczesne wykrywanie nowotworów męskich.

Movember w InviMed

Kliniki InviMed w Warszawie, Katowicach i Gdyni dołączają do akcji Movember Polska. W jej ramach mężczyźni mogą skorzystać z pakietów diagnostycznych w promocyjnych cenach. Wszystkie niżej wymienione promocje obowiązują przy zapisach w dniach 12.10.2019 – 30.11.2019.

Promocje w klinice w Warszawie

Dla Panów poniżej 40 roku życia pakiet za 249 zł (zamiast 385 zł):

 • konsultacja urologiczna,
 • USG przesiewowe jąder.

Dla Panów powyżej 40 roku życia pakiet za 299 zł (zamiast 430 zł):

 • przesiewowe USG prostaty,
 • konsultacja urologiczna,
 • badanie DRE (digital rectal examination),
 • PSA całkowite.

Promocje w klinice w Katowicach

Pakiet za 150 zł (zamiast 190 zł):

 • konsultacja urologiczna,
 • USG jąder,
 • badanie z krwi PSA całkowite.

Promocje w klinice w Gdyni

Pakiet 1 za 350 zł (zamiast 390 zł):

 • konsultacja urologiczna,
 • USG prostaty,
 • badanie DRE (digital rectal examination),
 • PSA całkowite.

Pakiet 2 za 300 zł (zamiast 340 zł):

 • konsultacja urologiczna,
 • USG jąder,
 • badanie DRE (digital rectal examination),
 • PSA całkowite.

Urologia męska w InviMed Gdynia

Chirurgiczne leczenie stulejki, wydłużenie wędzidełka napletka, usuwanie zmian, nakłucie i wypróżnienie wodniaka jądra. Każdy z tych zabiegów może potrwać tylko 30 minut. Więcej na stronie: Urologia męska w InviMed Gdynia.

Jak skorzystać z pakietów w ramach akcji Movember?

Aby skorzystać z promocyjnych pakietów profilaktyki nowotworów męskich w klinikach InviMed w Warszawie, Katowicach i Gdyni, wystarczy skontaktować się z konsultantami Infolinii InviMed: 500 900 888 i zgłosić chęć udziału w akcji Movember. 

Płatność za pakiet musi zostać uiszczona przed pierwszym skorzystaniem z jego elementów składowych.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.