Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Lubuski program dofinansowania in vitro zrealizuje w całości InviMed Poznań!

Klinika InviMed w Poznaniu została jedynym operatorem „Programu polityki zdrowotnej „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia in vitro dla mieszkańców województwa lubuskiego w 2019 roku”. Z dofinansowania będzie mogło skorzystać 40 par. Władze województwa lubuskiego przeznaczyły na ten cel 200 000 zł. 

Sprawdź szczegóły kwalifikacji do Programu dofinansowania in vitro dla mieszkańców województwa lubuskiego >>>

W 2019 roku aż 40 par będzie mogło w tym roku skorzystać z dofinansowania procedury in vitro w ramach wojewódzkiego programu wspierającego leczenie niepłodności w Lubuskiem. Samorząd województwa jest pierwszym w regionie, któremu udało się wprowadzić w życie program dofinansowania in vitro. 

Lubuski program dofinansowania in vitro w InviMed

Wojewódzki program dofinansowania in vitro działa od października ubiegłego roku. Do jego realizacji w 2019 roku wybrano klinikę InviMed Poznań.

- Jest nam niezmiernie miło, że władze województwa obdarzyły naszą klinikę takim zaufaniem. Wierzymy, że to zaufanie to wynik wielu lat pracy naszych ekspertów z niepłodnymi parami oraz wysokiej skuteczności klinik InviMed w leczeniu niepłodności z wykorzystaniem procedury in vitro. Cieszymy się, że aż 40 par w tym roku będzie mogło skorzystać z pomocy województwa pod okiem naszych specjalistów. Mamy nadzieję, że wielu z nich uda się spełnić marzenie o dziecku – mówi Beata Pawłowska, dyrektor kliniki InviMed w Poznaniu.

Warunki kwalifikacji do lubuskiego programu

Warunki zakwalifikowania par do programu dofinansowania in vitro w Lubuskiem to:

  • stały meldunek w Lubuskiem, 
  • wiek kobiety w przedziale 20-40 lat według rocznika urodzenia,
  • historia co najmniej rocznych, nieskutecznych starań o dziecko metodą naturalną. 

Z wojewódzkiego programu dofinansowania in vitro mogą korzystać zarówno małżeństwa, jak i związki partnerskie.

Sprawdź szczegóły kwalifikacji do Programu dofinansowania in vitro dla mieszkańców województwa lubuskiego >>>

Relację z konferencji prasowej, na której podpisano umowę między Urzędem a InviMed znajdziecie w artykule: Umowa na in vitro podpisana.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.