Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Jak zadbać o motywację w czasie starań o dziecko? Warsztaty "Zmotywuj się" w InviMed Poznań

W czwartek 26.03.2020 w godzinach 18:30-20:30 w klinice InviMed Poznań odbędzie się specjalne spotkanie psychoedukacyjne dla osób starających się o dziecko. Warsztaty „Zmotywuj się” poprowadzi psycholog Agata Juruć. Liczba miejsc jest ograniczona – zapraszamy do zapisów! 


UWAGA! Ze względu na aktualną sytuację w kraju, związaną ze stanem zagrożenia epidemiologicznego, wszystkie wydarzenia InviMed, które miały odbyć się w marcu lub kwietniu zostaną przełożone na inny termin.

Klinika leczenia niepłodności InviMed Poznań, zaprasza do udziału w warsztatach „Zmotywuj się. Jak zadbać o motywację w czasie starań o dziecko”. Warsztaty odbędą się w czwartek 26.03.2020 w godzinach 18:30-20:30 w budynku kliniki przy ulicy Strzeleckiej 49 w Poznaniu. Wskazówki dojazdu znajdują się na stronie kliniki: InviMed Poznań.

Brak motywacji w trakcie leczenia niepłodności

Proces leczenia niepłodności jest szczególnym czasem, w którym obie strony potrzebują wsparcia - także tego udzielanego przez osobę najbliższą, która także może doświadczać zniechęcenia i braku motywacji. Nierzadko przewlekłość całego procesu leczenia przyczynia się do obniżenia poziomu motywacji do dalszych działań i pojawienia się wypalenia. Dodatkowym czynnikiem, który może utrudniać utrzymywanie odpowiedniego nastawienia do leczenia mogą być różne niepowodzenia doświadczane w czasie procesu leczenia.

Dla kogo warsztaty "Zmotywuj się"?

Warsztaty są przeznaczone zarówno dla tych osób, które są na początku swojej drogi starań się o dziecko, jak i dla tych, którzy konfrontowali się z niepowodzeniami i chcą odbudować motywację na nowo. Zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Serdecznie zapraszamy na nie wszystkie pary, które od dłuższego czasu starają się o dziecko.

Jeśli czujesz, że zaczyna Ci brakować sił, jeśli masz wrażenie, że po kolejnym niepowodzeniu już się nie podniesiesz, jeśli negatywne myśli i przeczucia zaczynają przeważać nad tymi pozytywnymi, a beznadzieja zaczyna "zjadać" nadzieję, warsztaty "Zmotywuj się" są właśnie dla Ciebie!

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? 

Warsztaty organizowane przez klinikę InviMed Poznań oraz psycholog Agatę Juruć to niezwykła okazja, by odzyskać motywację i spojrzeć w przyszłość z nadzieją.

Dzięki warsztatom "Zmotywuj się" dowiesz się:

  1. Jak nie tracić nadziei pomimo różnych niepowodzeń. 
  2. Jak dalej utrzymywać motywację do leczenia pomimo poczucia zmęczenia. 
  3. Na które elementy w całym procesie terapii mamy wpływ. 
  4. Co robić w sytuacji, gdy uruchamiamy negatywne myśli wobec przyszłości. 
  5. Jak sobie radzić, gdy pojawia się kryzys.

Jak zapisać się na warsztaty?

Osoby chętne do udziału w warsztatach prosimy o wysłanie zgłoszenia do prowadzącej spotkanie - psycholog Agaty Juruć na adres mailowy: agata.juruc@invimed.pl

Dowiedz się więcej o prowadzącej warsztaty - Agacie Juruć >>

Liczba miejsc jest ograniczona, warto zgłosić się jak najszybciej. Przy czym należy pamiętać, że pierwszeństwo udziału w warsztatach będą miały osoby, które jeszcze nie uczestniczyły w podobnych wydarzeniach organizowanych przez klinikę. 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.