Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

InviMed Poznań zaprasza na konsultacje diabetologiczne

Konsultacje diabetologiczne skierowane są przede wszystkim dla pacjentek z cukrzycą będących w ciąży. Na konsultacje zapraszamy także pacjentów ze zdiagnozowaną cukrzycą typu 1 i 2 oraz innymi, rzadszymi typami cukrzycy. 

Endokrynolog, dr Anita Rogowicz-Frontczak z kliniki leczenia niepłodności w Poznaniu ukończyła specjalizację z zakresu diabetologii. Dzięki temu można się umówić do niej już nie tylko na konsultację endokrynologiczną, ale także diabetologiczną. 

Pani doktor Anicie Rogowicz-Frontczak serdecznie gratulujemy sukcesu, a wszystkich zainteresowanych konsultacją ze specjalistą diabetologiem zapraszamy na wizyty. Koszt konsultacji diabetologicznej to 150 zł.

Co obejmują konsultacje diabetologiczne w InviMed Poznań?

Konsultacje diabetologiczne oferowane w klinice leczenia niepłodności InviMed Poznań obejmują:

  • diagnostykę i prowadzenie cukrzycy ciążowej oraz pacjentek z cukrzycą będących w ciąży, 
  • diagnozowanie i leczenie pacjentów z cukrzycą typu 1, typu 2 oraz z innymi, rzadszym typami cukrzycy.

Kiedy przyjmuje dr Rogowicz-Frontczak?

Dr Anita Rogowicz-Frontczak przyjmuje pacjentów zarówno na konsultacje endokrynologiczne, jak i diabetologiczne w każdą środę w godzinach od 13:00 do 15:00. Prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt:

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.