Menu

InviMed Poznań zaprasza na konsultacje diabetologiczne

Endokrynolog dr Anita Rogowicz-Frontczak z kliniki leczenia niepłodności w Poznaniu ukończyła specjalizację z zakresu diabetologii. Dzięki temu można się umówić do niej już nie tylko na konsultację endokrynologiczną, ale także diabetologiczną.

Pani doktor Anicie Rogowicz-Frontczak serdecznie gratulujemy sukcesu, a wszystkich zainteresowanych konsultacją ze specjalistą diabetologiem zapraszamy na wizyty. Koszt konsultacji diabetologicznej jest taki sam jak konsultacji endokrynologicznej i wynosi 150 zł.

Co obejmują konsultacje diabetologiczne w InviMed Poznań?

Konsultacje diabetologiczne oferowane w klinice leczenia niepłodności InviMed Poznań obejmują:

  • diagnostykę i prowadzenie cukrzycy ciążowej oraz pacjentek z cukrzycą będących w ciąży,
  • diagnozowanie i leczenie pacjentów z cukrzycą typu 1, typu 2 oraz z innymi, rzadszym typami cukrzycy.

Kiedy przyjmuje dr Rogowicz-Frontczak?

Dr Anita Rogowicz-Frontczak przyjmuje pacjentów zarówno na konsultacje endokrynologiczne, jak i diabetologiczne w każdą środę w godzinach od 13:00 do 15:00. Prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt:

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.