Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

30% zniżki na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej

Kobieca promocja w InviMed Gdynia. W marcu oferujemy 30% zniżki na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej!

W InviMed wiemy, jak ważne jest zdrowie i komfort intymny każdej kobiety. Postanowiliśmy wykorzystać innowacyjne i nieinwazyjne technologie z zakresu ginekologii estetycznej, by wyeliminować uciążliwe i wstydliwe problemy intymne naszych pacjentek.

PROMOCJA! Przez cały marzec 2019 roku każda z Pań może skorzystać z 30% zniżki na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej w klinice InviMed w Gdyni. 

Objęte promocją zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej:

Na konsultację przed zabiegiem można umówić się, dzwoniąc pod numer 500 900 888 lub wypełniając formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.