Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

30% zniżki na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej

Gorąca promocja w InviMed Gdynia. W październiku 30% zniżki na wszystkie zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej!

W InviMed wiemy, jak ważne jest zdrowie i komfort intymny każdej kobiety. Postanowiliśmy wykorzystać innowacyjne i nieinwazyjne technologie z zakresu ginekologii estetycznej, by wyeliminować uciążliwe i wstydliwe problemy intymne naszych pacjentek.

PROMOCJA! Przez cały październik 2018 roku każda z Pań może skorzystać z 30% zniżki na wszystkie zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej w klinice InviMed w Gdyni. Zabieg można wykonać w ciągu 6 miesięcy.

Objęte promocją zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej:

Na konsultację przed zabiegiem można umówić się, dzwoniąc pod numer 500 900 888 lub wypełniając formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie.

Konsultacja przed zabiegiem to koszt 50 zł (zamiast 120 zł).

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.