Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

24 września zapraszamy na Dni Otwarte do InviMed Gdynia!

24 września zapraszamy na Dni Otwarte do InviMed Gdynia!

Organizowane przez nas Dni Otwarte cieszyły się ogromnym zainteresowaniem już wśród Pacjentów w Katowicach i Warszawie. Teraz sprawdzony format przenosimy na północ Polski - do kliniki InviMed w Gdyni. Pacjentów z Trójmiasta i okolic zapraszamy 24 września (sobota) w godz. 09:00-12:00 na BEZPŁATNĄ pierwszą konsultację niepłodnościową.

Dlaczego warto?

Wiemy, że decyzja o zapisaniu się do kliniki leczenia niepłodności nie jest łatwa. Jednak spotkanie ze specjalistą zajmującym się diagnozą i leczeniem niepłodności może całkowicie wpłynąć na zmianę Waszego myślenia. A terapia płodności może dać Wam szansę na upragnioną ciążę. Dlatego warto skorzystać z okazji jaką dają Dni Otwarte w InviMed Gdynia i umówić się na pierwszą, bezpłatną konsultację niepłodnościową. 

Jak mogę skorzystać z bezpłatnej konsultacji?


1. Na konsultację można umówić się 24 września w godz. 9:00-12:00 w klinice InviMed Gdynia

2. W ramach Dni Otwartych przyjmuje lek. med. Kajetan Piątkowski - specjalista ginekolog - położnik

3. Na konsultację mogą zapisać się te pary, które jeszcze nie korzystały z pierwszej konsultacji niepłodnościowej w naszych klinikach

4. Liczba wizyt jest ograniczona

Podczas Dni Otwartych zainteresowane pary będą mogły umówić się na badanie nasienia z 50% rabatem oraz bezpłatną konsultację z embriologiem. 

Jak się z nami skontaktować?

  • zadzwonić pod numer 500 900 888,
  • wypełnić zgłoszenie formularz kontaktowy,
  • przesłać wiadomość e-mail na adres: invimed@invimed.pl,
  • umówić się w recepcji kliniki.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych