InviMed Gdynia

MZ-Warszawa
Program In Vitro z Sukcesem jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy marzą o potomstwie i chcą poddać się skutecznemu leczeniu. W ramach Programu każda Para otrzymuje dwie procedury in vitro w cenie jednej.Dowiedz się więcej>>
Umów się na wizytę! Zadzwoń po numer 500 900 888 lub napisz e-mail: invimed@invimed.pl
_________________________________________________

Poradnia ginekologiczna w InviMed Gdynia


W klinice InviMed Gdynia wiemy, jak ważne jest zdrowie intymne każdej kobiety. Dlatego, bazując na doświadczeniu naszego zespołu medycznego, stworzyliśmy poradnię ginekologiczną, w której każda Pacjentka zadba o stan swojego zdrowia. Dowiedz się więcej>>>
_________________________________________________
znizki_ivf_gdynia

Zniżki na lato w InviMed Gdynia!

W trosce o szczęście naszych Pacjentów, dajemy szansę na korzystanie z najwyższej jakości usług po jeszcze niższych cenach!
Zniżkami (do -20%) zostają objęte wybrane wizyty, badania oraz procedury in vitro. Zachęcamy do zapoznania się nowymi, atrakcyjnymi cenami>>!
Więcej szczegółów>>
___________________________________________________

InviMed – Europejskie Centrum Macierzyństwa

gdyniaInviMed – Europejskie Centrum Macierzyństwa w Gdyni to specjalistyczna klinika diagnozowania i leczenia niepłodności, zarządzana przez dyr. Agnieszkę Górtowską. Klinika w Gdyni proponuje szeroki zakres badań diagnostycznych oraz procedur medycznych związanych z leczeniem niepłodności obojga partnerów. W ramach Centrum Męskiej Płodności przygotowaliśmy unikalny na pomorskim rynku zakres badań dla mężczyzn. InviMed Gdynia mieści się w samym centrum miasta przy skrzyżowaniu ulic Władysława IV i 10 Lutego w budynku Centrum Kwiatkowskiego. Podziemny parking umożliwia w sposób dyskretny dojechać windą bezpośrednio do kliniki. Nowoczesne wnętrze, ciepłe kolory i przyjazna atmosfera zapewnią Państwu komfort pobytu i leczenia (zobacz film).

Klinika Leczenia Niepłodności InviMed

W klinice InviMed czeka na Państwa życzliwy i kompetentny personel, który zapewni przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pobytu. Problem niepłodności dotyczy 20-25% par starających się o dziecko. Odsetek ten z biegiem lat zwiększa się, dlatego ważna jest szybka i profesjonalna diagnostyka oraz podjęcie właściwego leczenia.

Poradnia ginekologiczna w InviMed Gdynia

W klinice InviMed Gdynia wiemy, jak ważne jest zdrowie intymne każdej kobiety. Dlatego, bazując na doświadczeniu naszego zespołu medycznego, stworzyliśmy poradnię ginekologiczną, w której każda Pacjentka zadba o stan swojego zdrowia. W klinice InviMed Gdynia oferujemy:

  warszawa (1)

 • badania ginekologiczne (cytologia, USG, posiew),
 • diagnostykę i leczenie zaburzeń hormonalnych,
 • diagnostykę i leczenie zaburzeń zdrowia seksualnego,
 • kompleksowe porady w zakresie antykoncepcji,
 • diagnostykę i leczenie nawracających poronień,
 • diagnostykę i terapia zaburzeń okresu menopauzy,
 • diagnostykę i leczenie zaburzeń miesiączkowania i nieprawidłowych krwawień,

Aby umówić się na wizytę zadzwoń pod numer: 500 900 888, wypełnij formularz lub wyślij wiadomość e-mail: invimed@invimed.pl.

Pomoc psychologa

BEZPŁATNE KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE Dla wszystkich par rozpoczynających leczenie niepłodności w klinice w Gdyni przygotowaliśmy możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji u psychologa. Konsultacji udzielać będą specjaliści Instytutu Macierzyństwa - niezależnej instytucji zajmującej się szeroko rozumianymi problemami macierzyństwa. Każda para w trakcie pierwszej wizyty niepłodnościowej otrzyma rekomendację na bezpłatną konsultację psychologiczną, która odbędzie się w siedzibie Instytutu Macierzyństwa. Psycholog Instytutu zagwarantuje niezależną konsultację, kierując się jedynie dobrem pacjentów. Serdecznie zapraszamy.

Pierwsza wizyta

Pierwsza wizytaAby przyjść na pierwszą wizytę do naszej kliniki, wystarczy zadzwonić i umówić się w rejestracji. Ważne jest, aby zaznaczyć z osobą przyjmującą zgłoszenie, że jest to właśnie pierwsza wizyta. Trzeba również pamiętać o zabraniu ze sobą wszystkich dotychczasowych wyników badań. Podczas wizyty jeden z naszych lekarzy, który obejrzy wyniki, wykona badanie i na pewno zada wiele pytań (np. na temat przebytych chorób i zabiegów). Wszystko to pomoże wskazać kierunek poszukiwań przyczyny niepłodności i wybrać metodę leczenia. Prosimy nie krępować się również zadawać pytania. To, co dla lekarza jest oczywiste, może okazać się nową informacją dla Państwa. Aby poznać i wyleczyć problem powinni Państwo móc jak najlepiej porozumieć się z lekarzem. Bardzo ważna jest ścisła współpraca między pacjentami a specjalistą ordynującym leczenie. Wszelkie odstępstwa lub zmiany w procesie leczenia, odstawianie lekarstw lub modyfikowanie ich dawkowania, mogą odbywać się wyłącznie po ustaleniach z lekarzem prowadzącym. Przyczyny i uwarunkowania niepłodności w każdym przypadku są indywidualne. Sugerowanie się doświadczeniami innych, zmiana zaleceń lekarza, może zahamować lub zniweczyć proces leczenia. Zależnie od każdego indywidualnego przypadku, lekarz zaleci przeprowadzenie niezbędnych badań dodatkowych.

Diagnostyka niepłodności

Laboratorium kliniki wyposażone jest w nowoczesną aparaturę, umożliwiającą szczegółową diagnostykę przyczyn prowadzących do zaburzeń płodności. Embriolodzy InviMed, jako nieliczni w Europie, wykonują badanie MSOME (zobacz film), mające kluczowe znaczenie w przypadku braku potomstwa spowodowanego tzw. czynnikiem męskim. W Klinikach InviMed proponujemy Państwu szeroki zakres badań diagnostycznych:

 • ocenę ogólnego stanu zdrowia partnerów
 • kompleksowe badania hormonalne
 • badania immunologiczne
 • badania USG
 • monitorowanie owulacji
 • histeroskopię diagnostyczną szczegółowe badanie nasienia, w tym test SCSA (defragmentacja DNA plemników)
 • Sono-HSG
 • i inne.

Leczenie niepłodności

W zespole klinik InviMed pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści medyczni; lekarze ginekolodzy, androlodzy, urolodzy, endokrynolodzy oraz embriolodzy, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności. Nasi specjaliści chętnie dzielą się swoją wiedzą podczas konferencji medycznych organizowanych przez InviMed dla lekarzy ginekologów w różnych miastach Polski. W Klinikach InviMed oferujemy specjalistyczną pomoc, która może obejmować:

 • hormonalne wspomaganie owulacji
 • inseminację wewnątrzmaciczną
 • IVF - zapłodnienie pozaustrojowe (z opcją ICSI - zobacz film lub IMSI - zobacz film)
 • IVM - pozaustrojowe dojrzewanie komórek jajowych z zapłodnieniem pozaustrojowym

Onkofertility - zachowanie płodności

Onkofertility to program dla osób, które czeka leczenie onkologiczne. Zachęcamy pacjentów do mrożenia nasienia, a pacjentki do witryfikacji komórek jajowych, przed rozpoczęciem kuracji. Dadzą one szansę na własne biologicznie dziecko, po wyleczeniu.

Męskie sprawy - Centrum Męskiej Płodności

Diagnostyka mężczyzn jest znacznie mniej skomplikowana niż kobiet i wystarczy kilka podstawowych badań, aby ocenić stan ich zdrowia i płodności. Natomiast leczenie mężczyzny jest często długotrwałe i pochłania czas – czas, którego parze zwykle najbardziej brakuje. Problem niepłodności, niezależnie od strony, po której leży – mężczyzny czy kobiety, dotyczy pary, dlatego należy badać i leczyć parę. InviMed oferuje unikalne na Pomorzu procedury badań męskiego nasienia:

 • podstawowe badanie nasienia,
 • rozszerzone badanie nasienia,
 • MSOME – 6600,
 • SCD
 • i inne

Przeczytaj więcej w specjalnym serwisie dla mężczyzn: Męskie Sprawy – Centrum Męskiej Płodności InviMed

Adopcja komórek jajowych

Problemem wielu kobiet starających się o własne dziecko jest brak komórek jajowych zdolnych do zapłodnienia. Dlatego przekazywanie oocytów stanowi integralną część leczenia opartego na technikach wspomaganego rozrodu.

W klinikach InviMed pacjentki mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego programu ustalającego zasady biorstwa komórek jajowych. Pacjentka-biorczyni otrzymuje w pełni wartościowe oocyty od anonimowej dawczyni. Komórki są odpowiednio dobrane pod względem fenotypu i oczekiwań biorców.

Procedura donacji jest przeprowadzana zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi wymaganiami prawnymi i medycznymi. Możliwość zostania dawczynią komórek jajowych jest obwarowane bardzo rygorystycznymi warunkami wg surowych norm Unii Europejskiej. Czytaj więcej

dr n. med. Beata Makowska

dr n. med. BEATA MAKOWSKA

SPECJALISTA GINEKOLOG - POŁOŻNIK
dr n. med. Andrzej Rogoza

dr n. med. ANDRZEJ ROGOZA

GINEKOLOG
ANDROLOG

Ceny promocyjne obowiązują od 18.06.2014 r. do 22.09.2014 r.

Wizyty, badania, zabiegi

Wizyta ogólna ginekologiczna 120 zł 96 zł
Wizyta pierwsza związana z niepłodnością 140 zł 112 zł
Wizyta andrologiczna pierwsza 150 zł 120 zł
Wizyta andrologiczna kolejna 130 zł 104 zł
USG ginekologiczne potwierdzające ciążę 100 zł 80 zł
Badanie nasienia – podstawowe 100 zł 80 zł
Badanie nasienia – rozszerzone 150 zł 120 zł
Badanie nasienia – SCD 320 zł 256 zł
Test PCT 135 zł 108 zł
MSOME – badanie morfologii plemników w powiększeniu 6600-krotnym 300 zł 240 zł
Nowość! Program In Vitro z Sukcesem – dwie próby w cenie jednej! Dowiedz się więcej>> 11 990 zł
Pakiet IVF – cykl zapłodnienia pozaustrojowego* 5780 zł 4 624 zł
Pakiet IVF-ICSI* 6780 zł 5 424 zł
Pakiet IVF-IMSI* 7330 zł 5 864 zł
Pakiet IVM* 6500 zł 5 200 zł
 NOWOŚĆ Embryo Glue®  250 zł
Inseminacja 700 zł 560 zł
Inseminacja nasieniem dawcy (bank nasienia) 1 300 zł 1 040 zł
Znieczulenie do zabiegu 380 zł 304 zł
Witryfikacja i przechowywanie zarodków i/lub komórek jajowych przez pierwszy rok 900 zł 720 zł
Przechowywanie zamrożonych zarodków, komórek jajowych (każdy następny rok) 400 zł 320 zł
Przechowywanie zamrożonych zarodków (przez kolejne 3 lata) 800 zł 640 zł
Zamrożenie nasienia i przechowywanie go przez pierwszy rok 560 zł 448 zł
Przechowywanie nasienia (każdy następny rok) 300 zł 240 zł
Sono-HSG 600 zł 480 zł
Biopsja jądra 1500 zł 1 200 zł
Cytologia (PAP smear) 50 zł 40 zł

*Podana cena nie zawiera leków hormonalnych – szczegółowe informacje na temat cennika uzyskać można pod nr 500 900 888.

Badania laboratoryjne

ASPAT (GOT) 10 zł 8 zł
ALAT (GTP) 10 zł 8 zł
Alloprzeciwciała odpornościowe 100 zł 80 zł
AMH (rezerwa jajników) 180 zł 144 zł
Androstendion 136 zł 109 zł
Anty TG 73 zł 58 zł
Anty TPO 73 zł 58 zł
Ca 125 53 zł 42 zł
Cholesterol 10 zł 8 zł
Cytologia 50 zł 40 zł
HEA – SO4 (siarczan DHEA) 73 zł 58 zł
Estradiol 45 zł 36 zł
Fibrynogen 14 zł 36 zł
FSH 30 zł 24 zł
FT3 40 zł 32 zł
FT4 40 zł 32 zł
Glukoza 10 zł 8 zł
Glukoza – test po obciążeniu (krzywa) 45 zł 36 zł
Grupa krwi (AB0, RH, PTA) 40 zł 32 zł
HBs – przeciwciała 40 zł 32 zł
HDL cholesterol 10 zł 8 zł
HCG 40 zł 32 zł
HCV 48 zł 38 zł
HIV 40 zł 32 zł
Inhibina A / Inhibina B 160 zł 128 zł
Insulina 75 zł 60 zł
Kariotyp 550 zł 440 zł
Kreatynina 10 zł 8 zł
LDL cholesterol 23 zł 18 zł
LH 45 zł 36 zł
Lipidogram 30 zł 24 zł
Mocz – badanie ogólne 12 zł 10 zł
Mocz – posiew + antybiogram 50 zł 40 zł
Mocznik 10 zł 8 zł
Morfologia krwi 15 zł 12 zł
Morfologia z rozmazem 21 zł 17 zł
Nasienie – posiew 55 zł 44 zł
OB (odczyn Biernackiego) 9 zł 7 zł
Potas (K) 10 zł 8 zł
Posiew z kanału szyjki macicy + antybiogram 53 zł 42 zł
Progesteron 46 zł 37 zł
Prolaktyna 48 zł 38 zł
Przeciwciała przeciw plemnikom AU23 150 zł 120 zł
Przeciwciała przeciw antygenom jajnika – AU 12-AOA 150 zł 120 zł
Przeciwciała przeciw antygenom łożyska AU 11-APA 150 zł 120 zł
Przeciwciała p-kardiolipinowe IgG 100 zł 80 zł
Przeciwciała p-kardiolipinowe IgM 100 zł 80 zł
Przeciwciała przeciwjądrowe ANA-HEp-2 100 zł 80 zł
Różyczka IgG (Rubella IgG) – ilościowo 40 zł 32 zł
Różyczka IgM (Rubella IgM) – jakościowo 40 zł 32 zł
Sód (Na) 10 zł 8 zł
T3 31 zł 25 zł
T4 31 zł 25 zł
Testosteron 40 zł 32 zł
Toksoplazmoza – Toxo IgG – ilościowo 40 zł 32 zł
Toksoplazmoza – Toxo IgM – jakościowo 40 zł 32 zł
Trójglicerydy 10 zł 8 zł
TSH 40 zł 32 zł
WR-VDRL 14 zł 11 zł
Wapń 10 zł 8 zł
Żelazo 10 zł 8 zł
HPV DNA (6 genotypów) 129 zł 103 zł
HPV mRNA (PCR) 310 zł 248 zł
Chlamydia trachomatis – wymaz 93 zł 74 zł

gdynia ul. 10 Lutego 16
(Centrum Kwiatkowskiego) II p., klatka B,
81-364 Gdynia
invimed_kontakt-2309 (1) 500 900 888
Kontakt telefoniczny:
pn-pt: 8:00-20:00, sb: 8:00-14:00

invimed_kontakt-2309-03 (1) invimed@invimed.pl
Dyrektor Zarządzający:
Agnieszka Górtowska
Godziny otwarcia:
Pn – Pt: 7:30 – 17:30
Sobota: 8:00 – 14:00


Wyświetl większą mapę