InviMed Gdynia

Program Zostań Rodzicem

In Vitro z Sukcesem
W związku z dużym zainteresowaniem Programem Zostań Rodzicem w InviMed Gdynia, zdecydowaliśmy się na przedłużenie oferty do 31 stycznia 2015 r.

Program Zostań Rodzicem obejmuje wszystkie elementy leczenia niepłodności procedurą in vitro od momentu kwalifikacji do Programu po badanie ginekologiczne stwierdzające ciążę kliniczną.
Więcej informacji>>>

Do 31 stycznia Program w specjalnej cenie: 5 950 zł.

Aby umówić się na wizytę kwalifikującą do Programu, należy zadzwonić pod numer 500 900 888 lub napisać wiadomość e-mail na adres: invimed@invimed.pl.
_________________________________________________

Program In Vitro z Sukcesem – Zwiększamy szanse na zajście w ciążę do 80%!

In Vitro z Sukcesem
Umów się na bezpłatną wizytę i odbierz kupon 50% zniżki na badanie nasienia! Zadzwoń po numer 500 900 888 lub napisz e-mail: invimed@invimed.pl
Więcej szczegółów dotyczących Programu In Vitro z Sukcesem>>. Zapraszamy!
_________________________________________________

Klinika Leczenia Niepłodności InviMed Gdynia zaprasza Pacjentki na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej we współpracy z renomowaną warszawską kliniką HOLISTIC Clinic (Kliknij tutaj>>>).

Umów się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu: 500 900 888.

Więcej informacji na temat

_________________________________________________

Poradnia ginekologiczna w InviMed Gdynia

 
W klinice InviMed Gdynia wiemy, jak ważne jest zdrowie intymne każdej kobiety. Dlatego, bazując na doświadczeniu naszego zespołu medycznego, stworzyliśmy poradnię ginekologiczną, w której każda Pacjentka zadba o stan swojego zdrowia. Dowiedz się więcej>>>
___________________________________________________

InviMed – Europejskie Centrum Macierzyństwa

gdyniaInviMed – Europejskie Centrum Macierzyństwa w Gdyni to specjalistyczna klinika diagnozowania i leczenia niepłodności, zarządzana przez dyr. Agnieszkę Górtowską. Klinika w Gdyni proponuje szeroki zakres badań diagnostycznych oraz procedur medycznych związanych z leczeniem niepłodności obojga partnerów. W ramach Centrum Męskiej Płodności przygotowaliśmy unikalny na pomorskim rynku zakres badań dla mężczyzn. InviMed Gdynia mieści się w samym centrum miasta przy skrzyżowaniu ulic Władysława IV i 10 Lutego w budynku Centrum Kwiatkowskiego. Podziemny parking umożliwia w sposób dyskretny dojechać windą bezpośrednio do kliniki. Nowoczesne wnętrze, ciepłe kolory i przyjazna atmosfera zapewnią Państwu komfort pobytu i leczenia (zobacz film).

Klinika Leczenia Niepłodności InviMed

W klinice InviMed czeka na Państwa życzliwy i kompetentny personel, który zapewni przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pobytu. Problem niepłodności dotyczy 20-25% par starających się o dziecko. Odsetek ten z biegiem lat zwiększa się, dlatego ważna jest szybka i profesjonalna diagnostyka oraz podjęcie właściwego leczenia.

Poradnia ginekologiczna w InviMed Gdynia

W klinice InviMed Gdynia wiemy, jak ważne jest zdrowie intymne każdej kobiety. Dlatego, bazując na doświadczeniu naszego zespołu medycznego, stworzyliśmy poradnię ginekologiczną, w której każda Pacjentka zadba o stan swojego zdrowia. W klinice InviMed Gdynia oferujemy:

warszawa (1)
 • badania ginekologiczne (cytologia, USG, posiew),
 • diagnostykę i leczenie zaburzeń hormonalnych,
 • diagnostykę i leczenie zaburzeń zdrowia seksualnego,
 • kompleksowe porady w zakresie antykoncepcji,
 • diagnostykę i leczenie nawracających poronień,
 • diagnostykę i terapia zaburzeń okresu menopauzy,
 • diagnostykę i leczenie zaburzeń miesiączkowania i nieprawidłowych krwawień,

Aby umówić się na wizytę zadzwoń pod numer: 500 900 888, wypełnij formularz lub wyślij wiadomość e-mail: invimed@invimed.pl.

Pomoc psychologa

BEZPŁATNE KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE Dla wszystkich par rozpoczynających leczenie niepłodności w klinice w Gdyni przygotowaliśmy możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji u psychologa. Konsultacji udzielać będą specjaliści Instytutu Macierzyństwa - niezależnej instytucji zajmującej się szeroko rozumianymi problemami macierzyństwa. Każda para w trakcie pierwszej wizyty niepłodnościowej otrzyma rekomendację na bezpłatną konsultację psychologiczną, która odbędzie się w siedzibie Instytutu Macierzyństwa. Psycholog Instytutu zagwarantuje niezależną konsultację, kierując się jedynie dobrem pacjentów. Serdecznie zapraszamy.

Pierwsza wizyta

Pierwsza wizytaAby przyjść na pierwszą wizytę do naszej kliniki, wystarczy zadzwonić i umówić się w rejestracji. Ważne jest, aby zaznaczyć z osobą przyjmującą zgłoszenie, że jest to właśnie pierwsza wizyta. Trzeba również pamiętać o zabraniu ze sobą wszystkich dotychczasowych wyników badań. Podczas wizyty jeden z naszych lekarzy, który obejrzy wyniki, wykona badanie i na pewno zada wiele pytań (np. na temat przebytych chorób i zabiegów). Wszystko to pomoże wskazać kierunek poszukiwań przyczyny niepłodności i wybrać metodę leczenia. Prosimy nie krępować się również zadawać pytania. To, co dla lekarza jest oczywiste, może okazać się nową informacją dla Państwa. Aby poznać i wyleczyć problem powinni Państwo móc jak najlepiej porozumieć się z lekarzem. Bardzo ważna jest ścisła współpraca między pacjentami a specjalistą ordynującym leczenie. Wszelkie odstępstwa lub zmiany w procesie leczenia, odstawianie lekarstw lub modyfikowanie ich dawkowania, mogą odbywać się wyłącznie po ustaleniach z lekarzem prowadzącym. Przyczyny i uwarunkowania niepłodności w każdym przypadku są indywidualne. Sugerowanie się doświadczeniami innych, zmiana zaleceń lekarza, może zahamować lub zniweczyć proces leczenia. Zależnie od każdego indywidualnego przypadku, lekarz zaleci przeprowadzenie niezbędnych badań dodatkowych.

Diagnostyka niepłodności

Laboratorium kliniki wyposażone jest w nowoczesną aparaturę, umożliwiającą szczegółową diagnostykę przyczyn prowadzących do zaburzeń płodności. Embriolodzy InviMed, jako nieliczni w Europie, wykonują badanie MSOME (zobacz film), mające kluczowe znaczenie w przypadku braku potomstwa spowodowanego tzw. czynnikiem męskim. W Klinikach InviMed proponujemy Państwu szeroki zakres badań diagnostycznych:

 • ocenę ogólnego stanu zdrowia partnerów
 • kompleksowe badania hormonalne
 • badania immunologiczne
 • badania USG
 • monitorowanie owulacji
 • histeroskopię diagnostyczną szczegółowe badanie nasienia, w tym test SCSA (defragmentacja DNA plemników)
 • Sono-HSG
 • i inne.

Leczenie niepłodności

W zespole klinik InviMed pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści medyczni; lekarze ginekolodzy, androlodzy, urolodzy, endokrynolodzy oraz embriolodzy, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności. Nasi specjaliści chętnie dzielą się swoją wiedzą podczas konferencji medycznych organizowanych przez InviMed dla lekarzy ginekologów w różnych miastach Polski. W Klinikach InviMed oferujemy specjalistyczną pomoc, która może obejmować:

 • hormonalne wspomaganie owulacji
 • inseminację wewnątrzmaciczną
 • IVF - zapłodnienie pozaustrojowe (z opcją ICSI - zobacz film lub IMSI - zobacz film)
 • IVM - pozaustrojowe dojrzewanie komórek jajowych z zapłodnieniem pozaustrojowym

Onkofertility - zachowanie płodności

Onkofertility to program dla osób, które czeka leczenie onkologiczne. Zachęcamy pacjentów do mrożenia nasienia, a pacjentki do witryfikacji komórek jajowych, przed rozpoczęciem kuracji. Dadzą one szansę na własne biologicznie dziecko, po wyleczeniu.

Męskie sprawy - Centrum Męskiej Płodności

Diagnostyka mężczyzn jest znacznie mniej skomplikowana niż kobiet i wystarczy kilka podstawowych badań, aby ocenić stan ich zdrowia i płodności. Natomiast leczenie mężczyzny jest często długotrwałe i pochłania czas – czas, którego parze zwykle najbardziej brakuje. Problem niepłodności, niezależnie od strony, po której leży – mężczyzny czy kobiety, dotyczy pary, dlatego należy badać i leczyć parę. InviMed oferuje unikalne na Pomorzu procedury badań męskiego nasienia:

 • podstawowe badanie nasienia,
 • rozszerzone badanie nasienia,
 • MSOME – 6600,
 • SCD
 • i inne

Przeczytaj więcej w specjalnym serwisie dla mężczyzn: Męskie Sprawy – Centrum Męskiej Płodności InviMed

Adopcja komórek jajowych

Problemem wielu kobiet starających się o własne dziecko jest brak komórek jajowych zdolnych do zapłodnienia. Dlatego przekazywanie oocytów stanowi integralną część leczenia opartego na technikach wspomaganego rozrodu.

W klinikach InviMed pacjentki mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego programu ustalającego zasady biorstwa komórek jajowych. Pacjentka-biorczyni otrzymuje w pełni wartościowe oocyty od anonimowej dawczyni. Komórki są odpowiednio dobrane pod względem fenotypu i oczekiwań biorców.

Procedura donacji jest przeprowadzana zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi wymaganiami prawnymi i medycznymi. Możliwość zostania dawczynią komórek jajowych jest obwarowane bardzo rygorystycznymi warunkami wg surowych norm Unii Europejskiej. Czytaj więcej

dr n. med. Beata Makowska

dr n. med. BEATA MAKOWSKA

SPECJALISTA GINEKOLOG - POŁOŻNIK
dr n. med. Andrzej Rogoza

dr n. med. ANDRZEJ ROGOZA

GINEKOLOG
ANDROLOG
krzysztof_wasewicz_invimed

dr n. med. KRZYSZTOF WĄSEWICZ

SPECJALISTA GINEKOLOG - POŁOŻNIK
Ewelina Koch

lek. med. EWELINA KOCH

GINEKOLOG - POŁOŻNIK

Godziny przyjęć lekarzy

Poniedziałek

dr Andrzej Rogoza 07:40 – 14:00
dr Krzysztof Wąsewicz 10:00 – 17:00

Wtorek

dr Andrzej Rogoza 07:40 – 17:30
dr Beata Makowska 07:40 – 14:00

Środa

dr Andrzej Rogoza 07:40 – 14:00

Czwartek

dr Beata Makowska 07:40 – 14:00
lek. med. Ewelina Koch 15:00 – 17:30

Piątek

dr Andrzej Rogoza 07:40 – 14:00

Sobota

dr Beata Makowska 08:00 – 14:00

 

 

WAŻNE! Prosimy o zabranie ze sobą każdorazowo na wizytę/badanie/zabieg dowodu tożsamości. Brak dowodu tożsamości może spowodować to, że wizyta/badanie/zabieg nie odbędą się ze względu na brak możliwości identyfikacji pacjenta. Identyfikacja pacjenta jest niezbędna w celu zagwarantowania bezpieczeństwa przeprowadzanych procedur.

Wizyty, badania, zabiegi

Wizyta ogólna ginekologiczna 149 zł
Wizyta w ciąży 149 zł
Wizyta pierwsza związana z niepłodnością 140 zł
Wizyta andrologiczna pierwsza 150 zł
Wizyta andrologiczna kolejna 130 zł
Konsultacja – ginekologia estetyczna 120 zł
USG ginekologiczne potwierdzające ciążę 100 zł
Badanie nasienia – podstawowe 100 zł
Badanie nasienia – rozszerzone 150 zł
Badanie nasienia – SCD 320 zł
USG jądra 70 zł
Test PCT 135 zł
MSOME – badanie morfologii plemników w powiększeniu 6600-krotnym 300 zł
Nowość! Program In Vitro z Sukcesem – dwie próby w cenie jednej! Dowiedz się więcej>> 10 000 zł
Pakiet IVF – cykl zapłodnienia pozaustrojowego* 5780 zł
Pakiet IVF-ICSI* 6780 zł
Pakiet IVF-IMSI* 7330 zł
Pakiet IVM* 6500 zł
 NOWOŚĆ Embryo Glue®  250 zł
Inseminacja 700 zł
Inseminacja nasieniem dawcy (bank nasienia) 1 300 zł
Znieczulenie do zabiegu 380 zł
Witryfikacja i przechowywanie zarodków i/lub komórek jajowych przez pierwszy rok 900 zł
Przechowywanie zamrożonych zarodków, komórek jajowych (każdy następny rok) 400 zł
Przechowywanie zamrożonych zarodków (przez kolejne 3 lata) 800 zł
Zamrożenie nasienia i przechowywanie go przez pierwszy rok 560 zł
Przechowywanie nasienia (każdy następny rok) 300 zł
Sono-HSG 600 zł
Biopsja jądra 1500 zł
Cytologia (PAP smear) 50 zł

*Podana cena nie zawiera leków hormonalnych.

gdynia ul. 10 Lutego 16
(Centrum Kwiatkowskiego) II p., klatka B,
81-364 Gdynia
invimed_kontakt-2309 (1) 500 900 888
Kontakt telefoniczny:
pn-pt: 8:00-20:00, sb: 8:00-14:00

invimed_kontakt-2309-03 (1) invimed@invimed.pl
Dyrektor Zarządzający:
Agnieszka Górtowska
Godziny otwarcia:
Pn – Pt: 7:30 – 17:30
Sobota: 8:00 – 14:00


Wyświetl większą mapę

Klinika

Leczenia Niepłodności InviMed Gdynia zaprasza Pacjentki na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej we współpracy z renomowaną warszawską klinikę HOLISTIC Clinic (Kliknij tutaj>>>) pod merytoryczną opieką dr n. med. Krzysztofa Gojdź.

O InviMed

Od 2006 roku pomagamy Parom zostać Rodzicami. Naszą misję traktujemy wyjątkowo, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszej oferty, tak by zapewnić każdej Pani wyjątkową i profesjonalną opiekę na każdym etapie macierzyństwa.

W InviMed wiemy, jak ważne jest zdrowie i komfort intymny każdej kobiety. Postanowiliśmy wykorzystać innowacyjne i nieinwazyjne technologie z zakresu ginekologii estetycznej, by wyeliminować uciążliwe i wstydliwe problemy intymne naszych Pacjentek.

holistic_clinic_logo_invimed_gdyniaDo współpracy zaprosiliśmy renomowaną warszawską klinikę HOLISTIC Clinic pod merytoryczną opieką dr n. med. Krzysztofa Gojdź – prekursora w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia i pielęgnacji skóry. HOLISTIC Clinic postrzega pacjentkę jako spójną całość uwzględniając w terapii szerszy kontekst zdrowotny.

 

Naszą ofertę kierujemy dla:

 • Kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu swoich sfer intymnych,
 • Kobiet, które odczuwają mniejszą satysfakcję z pożycia seksualnego,
 • Kobiet, którym dolegliwości fizyczne i psychiczne związane ze strefami intymnymi przeszkadzają w codziennym życiu,
 • Kobiet po porodach, które pragną szybciej wrócić do formy,
 • Kobiet dojrzałych, które mają potrzebę zrewitalizowania intymnych części ciała,
 • Kobiet młodych, które mają kompleksy związane z wyglądem miejsc intymnych.

ZAKRES ZABIEGÓW

Najczęstsze defekty po porodzie drogami natury, które są przedmiotem zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej to tzw. blizna epizjotomijna (po nacięciu i zeszyciu krocza) powodująca defekt kosmetyczny lub/i tzw. dyspareunię (bolesne współżycie) oraz tzw. zespół „luźnego wejścia do pochwy”.
W Polsce u ponad 50% kobiet wykonuje się nacięcie krocza co stanowi zdecydowanie zbyt wysoki odsetek. 62-88% kobiet podejmuje współżycie płciowe w okresie do 12 tygodni po porodzie, z czego:

 • 62% zgłasza dyspareunię w okresie 3 mies. po porodzie,
 • 31% nadal odczuwa ból podczas stosunku w 6 miesięcy po porodzie,
 • co najmniej 20% kobiet zgłasza ten problem ponad rok po porodzie.

Są to liczby obrazujące ogromną skalę problemu jakim jest spadek jakości współżycia płciowego po porodzie.
W większości przypadków poporodowa dyspareunia ma tzw. charakter powierzchniowy tj. wiąże się z dolegliwościami bólowymi podczas wprowadzania członka do pochwy.
Spośród najczęściej stosowanych metod leczenia powyższych defektów poporodowych najbardziej obiecujące wyniki mają laseroterapia i tzw. minimalnie inwazyjny „lifting krocza”, które wypierają metody operacyjne starszej generacji ponieważ te ostatnie mogą nie tylko nie poprawić sytuacji ale wręcz pogorszyć dolegliwości w związku z rozleglejszym bliznowaceniem w obrębie krocza i pochwy

NIEINWAZYJNY LIFTING KROCZA PO PORODZIE
Laseroterapia MonaLisa Touch™
Rewitalizacja pochwy (zespół rozluźnienia pochwy)

MonaLisa Touch-logoEFEKTY ZABIEGU:
Zabieg z wykorzystaniem lasera pomaga odzyskać elastyczność pochwy, zmniejszyć jej rozmiar oraz poprawić nawilżenie. Energia lasera ogrzewa błonę śluzową pochwy i zawarty w jej tkankach kolagen. Pod wpływem wysokiej temperatury włókna kolagenowe kurczą się i pojawiają się nowe, co pobudza pochwę do samoregeneracji. Pochwa staje się ciaśniejsza i bardziej elastyczna.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • Zmiany oraz problemy stref intymnych powstałe w wyniku przebytego porodu lub menopauzy
 • Inne dolegliwości – swędzenie, podrażnienie, suchość, ból (które są szczególnie dotkliwe podczas stosunku)
 • Wysiłkowe nietrzymanie moczu po porodzie, zmianach hormonalnych, wrodzone wady tkanki łącznej.

PRZEBIEG ZABIEGU:
Do zabiegu kwalifikuje pacjentkę lekarz oraz wynik aktualnego badania cytologicznego.
Zabieg MonaLisa Touch™ wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy wyposażonej w skaner, którą lekarz wprowadza do wnętrza pochwy. Laser działa bezpośrednio na jej ścianki, powodując mnóstwo precyzyjnie rozmieszczonych mikrourazów w śluzówce, co skutkuje powstaniem nowych młodych komórek i gruczołów. Wpływa to na gruntowną przebudowę całej śluzówki pochwy. Zabieg zapewnia obkurczenie pochwy, odbudowę błony śluzowej oraz redukcję problemu nietrzymania moczu bez interwencji chirurgicznej.

ODCZUCIA PODCZAS ZABIEGU:
Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia oraz okresu rekonwalescencji.
Po około 3 dniach można wrócić do życia seksualnego.

PROMOCYJNA CENA! Tylko do 31.03.2015 r. Zabieg MonaLisa Touch ™ wraz z konsultacją ginekologiczną: 2 800 zł 2 300 zł
Kolejny zabieg w serii (jeżeli istnieje konieczność wykonania więcej niż jednego zabiegu): 1 500 zł 1 100 zł

LIFTING ROZCIĄGNIĘTYCH MIĘŚNI KROCZA PO PORODZIE
(INNOWACYJNE NICI LIFTINGUJĄCE)
Vaginal Narrower

Vaginal Narrower – nić przeznaczona do uelastyczniania mięśni kroczowych, stworzona specjalnie z myślą o kobietach, które po porodzie odczuwają dyskomfort spowodowany rozciągnięciem mięśni.
Zabieg przeprowadza lekarz po badaniu ginekologicznym i odpowiedniej kwalifikacji.
Poporodowe uszkodzenia mięśni krocza, nieprawidłowe ich zeszycie lub związane z wiekiem obniżenie tylnej ściany pochwy to tylko niektóre z przyczyn uporczywych problemów, przeszkadzających w aktywnym funkcjonowaniu kobiety. Vaginal Narrower polecany jest kobietom, które odczuwają zmniejszoną satysfakcję seksualną, cierpią na nawracające infekcje w okolicy krocza, walczą z problemem nietrzymania wydzieliny z pochwy lub wypadaniem narządu rodnego.

EFEKTY ZABIEGU:
W efekcie wejście do pochwy zwęża się, dzięki czemu rzadziej dochodzi do infekcji, mięśnie wokół przedsionka pochwy stają się mocniejsze, a tkanki zostają ujędrnione. Zabieg wpływa także na poprawę wyglądu zewnętrznych narządów płciowych.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • Zmniejszenie satysfakcji seksualnej,
 • Większa ilość infekcji w okolicy krocza (Dismicrobisms),
 • Nietrzymanie wydzieliny z dróg rodnych,
 • Wypadanie narządu rodnego.*

* Jest to uwypuklanie się jednego lub więcej narządów miednicy do pochwy lub ich wypadanie. Do narządów miednicy należą: pochwa, macica, pęcherz moczowy, jelita. Do wypadania dochodzi, gdy mięśnie, ścięgna i więzadła (aparat podtrzymujący narządy miednicy) utrzymujące te organy w prawidłowej pozycji, ulegają osłabieniu.

PRZEBIEG ZABIEGU:
Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym lub w krótkim dożylnym. W zależności od nasilenia dolegliwości i stopnia problemu zakłada się od 1-2 nici. Zabieg wykonywany jest bez użycia skalpela. Pacjentka może natychmiast wrócić do codziennych obowiązków z wyłączeniem współżycia przez 1-2 tygodnie.

ODCZUCIA ZABIEGU:
Vaginal Narrower jest małoinwazyjnym zabiegiem ginekologicznym, który znacznie wpływa na poprawę struktur komórkowych organów płciowych.

PROMOCYJNA CENA! Tylko do 31.03.2015 r. Zabieg wraz z konsultacją ginekologiczną:

Jedna nić 3 000 zł 2 400 zł

Dwie nici 4 000 zł 3 200 zł

 

PRZYWRÓCENIE KOMFORTU INTYMNEGO:
REWITALIZACJA WARG SROMOWYCH ORAZ POCHWY
Desirial Plus kwas hialuronowy

Kobiety mające problemy z elastycznością oraz suchością skóry i śluzówki w okolicach intymnych mogą poddać się temu zabiegowi, który ma właściwości nawilżające i lekko wypełniające.
Badania dowodzą, że objawy suchości pochwy występują u jednej na sześć kobiet. Suchość pochwy i/lub sromu może wystąpić u kobiet w każdym wieku jako dolegliwość w następstwie przyjmowania m.in. izotretynoiny, leków antydepresyjnych, przeciwpsychotycznych itp. lub jako objaw towarzyszący menopauzie, zwłaszcza w przypadku niestosowania hormonalnej terapii zastępczej.
Częściowy lub całkowity zanik warg sromowych większych to również powszechna dolegliwość. Jej istotą jest zanik podściółki tłuszczowej warg sromowych większych oraz uogólniony proces zanikowy w obrębie skóry i tkanek. Dolegliwość ta może mieć podłoże genetyczne lub wystąpić w wieku pomenopauzalnym jako objaw towarzyszący bardzo zaawansowanym stadiom suchości pochwy.
Szczególnie narażone na nieprzyjemne dolegliwości są kobiety aktywne – zmniejszone wargi sromowe większe niedostatecznie chronią te mniejsze przed urazami mechanicznymi. Jazda na rowerze, jazda konna, a nawet intensywny fitness zaczynają wiązać się z bolesnymi otarciami. Wiele kobiet w takich sytuacjach zaczyna rezygnować z ulubionych zajęć.
Zabieg polega na podaniu w tkankę podskórną warg sromowych większych, specjalnego preparatu, zawierającego wiążący wodę związek nawilżający wzbogacony o mannitol. Preparat podawany jest specjalną kaniulą o bardzo małej średnicy (przeważnie jedno wkłucie o śr. 1-2 mm).

EFEKTY ZABIEGU:

 • biostymulacja lub przywrócenie prawidłowego nawilżenia środkowych i głębokich warstw skóry właściwej,
 • zwiększenie objętości i nawilżenie skóry,
 • wypełnienie i wymodelowanie,
 • odtworzenie dwóch regularnych warg sromowych większych o jednakowej wielkości/objętości.

Efekt jest natychmiastowy, jego maximum następuje po 2 tygodniach, a utrzymuje się od 1 do 2 lat
W ciągu 2 tyg. od zabiegu Desirial Plus obszar zabiegowy zwiększa jeszcze swoją objętość o około 20-30 %
Preparat został wzbogacony o mannitol – antyoksydant, który dodatkowo chroni kwas hialuronowy przed wchłonięciem i przedłuża jego działanie.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • Niedostateczne nawilżenie pochwy.
 • Współistniejące podrażnienia powodujące świąd i dyskomfort.
 • Skłonność do zaniku warg sromowych większych.
 • Uczucie napięcia i pieczenia.
 • Wulwodynia.

PRZEBIEG ZABIEGU:
Przed zabiegiem lekarz wykonujący przygotowuje miejsce do iniekcji, stosując znieczulenie miejscowe w postaci kremu bądź zastrzyku. U większości pacjentek zabieg przebiega zupełnie bezboleśnie.
Procedura zawsze jest poprzedzona wywiadem lekarskim m.in. na temat oczekiwań pacjentki. Specjalista poinformuje o możliwych konsekwencjach planowanej terapii dla życia intymnego. Wszelkie ustalenie zostaną ujęte w formule Zgody na zabieg.
Za pomocą kaniuli lekarz wykonujący rozprowadza preparat w skórze warg sromowych większych. Preparat podawany jest symetrycznie – w obydwie wargi sromowe.
O liczbie przeprowadzonych zabiegów decydują indywidualne potrzeby pacjentki.
Po zabiegu pacjentka może prowadzić normalny tryb życia.
Przez 1-2 tygodnie należy unikać dużego nacisku na okolicę poddaną zabiegowi – trzeba więc zrezygnować np. z jazdy konnej czy z jazdy na rowerze.

ODCZUCIA PODCZAS ZABIEGU:
Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, co wpływa na komfort pacjentki.

PROMOCYJNA CENA! Tylko do 31.03.2015 r. Zabieg wraz z konsultacją ginekologiczną: 3 000 zł 2 400 zł