Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Weekend dla płodności: pierwsza wizyta za 50 zł

Weekend dla płodności: pierwsza wizyta za 50 zł

Z okazji "Weekendu dla płodności" zapraszamy pary do klinik InviMed w pięciu miastach w Polsce. To bardzo dobry moment na spotkanie i rozmowę z doświadczonymi ekspertami wspierającymi kobiecą i męską płodność, a także zajmującymi się od lat leczeniem niepłodności par. 

Jeśli chcesz uczestniczyć w "Weekendzie dla płodności" zadzwoń 500 900 888 i umów się na pierwszą konsultację za jedyne 50 zł. 

WEEKEND DLA PŁODNOŚCI 

8 i 9 marca we wszystkich klinikach InviMed

Po kliku miesiącach szarych i krótkich dni przychodzi taki moment, że słońce zaczyna świecić częściej i dłużej, zmieniamy okrycia wierzchnie na lżejsze, więcej przebywamy na świeżym powietrzu i korzystamy z aktywności fizycznej takich jak spacery czy przejażdżki rowerowe. Na drzewach zawiązują się pączki liści, przez szarą ziemię przebijają pierwsze przebiśniegi, a ptaki zaczynają śpiewać. To znak, że zbliża się najbardziej płodny czas dla natury: wiosna. 

Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych planowaniem potomstwa lub przedłużającymi się staraniami o dziecko do skorzystania z "Weekendu dla płodności". Nasi eksperci od lat zajmujący się wspieraniem płodności, planowaniem prokreacji par i leczeniem niepłodności odpowiedzą na Wasze pytania, skierują na odpowiednie badania lub w przypadku bezowocnych, dłuższych niż 6 miesięcy starań wskażą ścieżkę leczenia. 


Weekend dla płodności 8-9 marca

W "Weekend dla płodności" w dniach 8.03 i 9.03 za pierwszą konsultację zapłacicie tylko 50 zł. Każda para korzystająca z wizyty otrzyma voucher z 50% zniżką na badanie AMH oraz badanie nasienia. 

Dla kogo jest "Weekend dla płodności"?

W dniach 8-9 marca zapraszamy wszystkie pary, które od dłuższego starają się o dziecko.  

Ten weekend jest dla Was, jeśli:

 • Wasze starania o potomstwo trwają dłużej niż 6 miesięcy i chcecie się dowiedzieć, co może być przyczyną niepowodzeń? Przyjdźcie!
 • Zdiagnozowano u Was choroby obniżające płodność, tj. endometrioza, PCOS, czy żylaki powrózka nasiennego, a chcecie zadbać o swoją płodność i porozmawiać o Waszych planach prokreacyjnych? Zapraszamy!
 • Rozważacie procedury wspomaganego rozrodu i potrzebujecie porady eksperta, czy ten kierunek leczenia jest dla Was? Porozmawiajmy!
 • Chcecie dowiedzieć się, co zrobić, żeby zwiększyć swoją płodność, jakie badania wykonać i jak w prosty sposób zadbać o swój "propłodnościowy" dobrostan, aby zwiększyć szansę na ciążę? Porozmawiamy!

Nasi najlepsi specjaliści podzielą się z Wami wiedzą, którą będziecie mogli wprowadzić w Wasze codzienne życie i w starania o dziecko.

Pierwsza konsultacja niepłodnościowa tylko 50 zł

Zapiszcie się na pierwszą konsultację niepłodnościową w "Weekend dla płodności", tj. 8.03 lub 9.03, a za wizytę zapłacicie jedynie 50 zł.

Vouchery na badania w promocyjnych cenach

Wszystkie pary, które skorzystają z pierwszej konsultacji niepłodnościowej podczas "Weekendu dla płodności", otrzymają vouchery ze zniżką na badania do wykorzystania do 30.04.024 r.:

 • 50% zniżki na badanie AMH - dla kobiet

 • 50 % zniżki na badanie nasienia - dla mężczyzn

Podczas "Weekendu dla płodności", możesz skorzystać również z innych ciekawych ofert w klinikach:

Warszawa Praga

 • Konsultacja z dietetykiem - 1 zł

Katowice

 • Konsultacja z dietetykiem - 1 zł

 • Konsultacja z psychologiem - 1 zł

 • Bezpłatne warsztaty grupowe z dietetykiem

Wrocław

 • Konsultacja z dietetykiem - 1 zł

Poznań

 • Konsultacja z andrologiem - wg cennika

 • Badanie testosteronu (po konsultacji z andrologiem) - 1 zł

Gdynia

 • Konsultacja z andrologiem - 50 zł

 • USG jąder (po konsultacji z andrologiem) - zniżka 50%

 • Konsultacja z embriologiem - 1 zł


*Na konsultacje obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.


Warunki udziału w "Weekendzie dla płodności":

 1. "Weekend dla płodności" z promocją na pierwszą konsultację niepłodnościową w cenie 50 zł. obowiązuje we wszystkich klinikach InviMed tylko 8-9 marca 2024 r.
 2. Promocja obejmuje pierwszą konsultację niepłodnościową ze zniżkę dla osób, które zapiszą się na wizytę między 27.02 a 8.03.2024 r.
 3. Vouchery na badania w promocyjnych cenach otrzymają Pacjenci, którzy odbędą pierwszą konsultację niepłodnościową 8.03 lub 9.03 podczas "Weekendu dla płodności". Vouchery należy do wykorzystać do 30.04.2024 r. W przeciwnym wypadku zniżki przestaną obowiązywać.
 4. Z promocji mogą skorzystać te pary, które nie korzystały wcześniej z pierwszej konsultacji niepłodnościowej.
 5. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie jej trwania.

Skontaktuj się z nami

Aby zapisać się na "Weekend dla płodności" i umówić wizytę: :

Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych