Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Darmowy ebook do pobrania: Dieta w PCOS – zapanuj nad hormonami!

Darmowy ebook do pobrania: Dieta w PCOS – zapanuj nad hormonami!

Jeśli chorujesz na PCOS, czyli zespół policystycznych jajników, i chcesz wesprzeć starania o dziecko odpowiednią dietą, pobierz darmowy ebook przygotowany przez specjalistki InviMed. 

Zespół policystycznych jajników (PCOS – Polycystic Ovary Syndrome) jest jedną z najczęstszych chorób endokrynologicznych diagnozowanych u kobiet w okresie reprodukcyjnym. Jednym z objawów, który często ujawnia chorobę i skłania do diagnostyki, może być niepłodność. Dzieje się tak ponieważ PCOS idzie w parze m.in. z zaburzeniami owulacji.

Jeśli masz zdiagnozowany zespół policystycznych jajników lub też podejrzewasz, że może dotyczyć również Ciebie, zajrzyj do naszego ebooka.

Dieta w PCOS – zapanuj nad hormonami!

W darmowym ebooku „Dieta w PCOS – zapanuj nad hormonami!” znajdziesz aktualną wiedzę medyczną na temat zespołu policystycznych jajników, dowiesz się, czym jest PCOS i jaki ma związek z otyłością i niepłodnością, spojrzysz na tę chorobę okiem doktor Beaty Makowskiej, ginekolog z kliniki leczenia niepłodności InviMed w Gdyni.

Jednak przede wszystkim dowiesz się, jak możesz pomóc sobie odpowiednią dietą, jakie diety mogą przynieść dobre rezultaty w przypadku PCOS. W ebooku znajdziesz również przykładowy jadłospis dedykowany kobietom z PCOS. Dietetyczną część ebooka opracowała doktor Małgorzata Kaczkan, specjalista ds. żywienia i dietetyk InviMed Gdynia.

Pobierz darmowy ebook na temat diety przy PCOS

Aby pobrać plik, wystarczy kliknąć:

Skonsultuj dietę ze specjalistą

Przedstawione w ebooku przykładowe jadłospisy dzienne, zapewniają organizmowi około 1600 kcal. Taka wartość kaloryczna nie musi być odpowiednia właśnie dla Ciebie, możesz też mieć inne preferencje wynikające z nietolerancji pokarmowych lub upodobań. 

Dlatego też, jeśli zdiagnozowano u Ciebie PCOS i chcesz mieć dziecko, przyjdź na konsultację z dietetykiem InviMed lub skorzystaj z szeregu bezpłatnych wydarzeń organizowanych przez nasze kliniki. 

Bądź na bieżąco z wydarzeniami!

O wszystkich wydarzeniach, także tych dotyczących dietetyki, piszemy na stronie Aktualności oraz na Facebooku InviMed.

Na konsultacje zapraszają dietetyczki:

Aktualne ceny wizyty u dietetyka znajdziesz z sekcji "Konsultacje" w cenniku InviMed

Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych