Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zwiększenie dofinansowania in vitro na Mazowszu!

Zwiększenie dofinansowania in vitro na Mazowszu!

Dziękujemy wszystkim mieszkankom i mieszkańcom województwa mazowieckiego za wzięcie udziału w głosowaniu na projekt zwiększenia puli dofinansowania in vitro z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza 2020. Głosowanie się powiodło - projekt zebrał niemal 1,5 tys. głosów. Pula dofinansowania wyniesie 198 000 złotych. Jednym z realizatorów mazowieckiego programu jest klinika InviMed Warszawa przy ul. Rakowieckiej 36. 

WYNIKI GŁOSOWANIA

Dzięki głosom mieszkanek i mieszkańców województwa mazowieckiego, projekt zwiększenia środków finansujących in vitro zostanie zrealizowany. Wyniki głosowania można sprawdzić na stronie: Budżet obywatelski Mazowsza - Wyniki głosowania.

In vitro dla Mazowsza

"Projekt polega na zwiększeniu środków finansowych na realizację Programu polityki zdrowotnej leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców województwa mazowieckiego. Pary, które zgłoszą się do programu i zostaną do niego zakwalifikowane, będą mogły skorzystać z dofinansowania do metody zapłodnienia pozaustrojowego na zasadach określonych w programie".

Projekt "in-vitro dla Mazowsza" realizowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

BOM_MAZOWSZE

Jak zagłosować?

  1. Wejdź na stronę: https://bom.mazovia.pl/glosowanie.
  2. Z projektów z puli ogólnowojewódzkiej wybierz projekt 261 "In-vitro dla Mazowsza" - wystarczy zaznaczyć pole z lewej strony opisu projektu.
  3. Wybierz projekt (dowolny) z puli podregionalnej.
  4. Przejdź dalej do uzupełnienia danych, klauzuli informacyjnej i oświadczenia o zamieszkiwaniu na terenie województwa mazowieckiego.
  5. Przejdź dalej do uwierzytelnienia głosowania poprzez wpisanie kodu, który zostanie przesłany na podany przez Ciebie numer telefonu.


Głosowanie zakończone

Głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego Mazowsza trwało do 16.11.2020.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.