Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zapraszamy na kwalifikacje do programów dofinansowania in vitro dla mieszkańców Poznania, Gdańska, Warszawy i Wrocławia

Zapraszamy na kwalifikacje do programów dofinansowania in vitro dla mieszkańców Poznania, Gdańska, Warszawy i Wrocławia

Kwalifikacje trwają! Pary zainteresowane dofinansowaniem leczenia niepłodności metodą in vitro ze środków miast: Poznania, Gdańska, Warszawy i Wrocławia, zapraszamy do kontaktu pod numerem naszej infolinii: 500 900 888. Do uzyskania do 5000 zł, a w przypadku programu warszawskiego do 6000 zł dofinansowania do jednego cyklu in vitro. 

Jak zgłosić się do programu dofinansowania in vitro?

Już teraz zadzwoń na Infolinię InviMed: 500 900 888, wypełnij formularz kontaktowy (w wersji mobilnej, kliknij "Napisz") lub wyślij maila na adres: invimed@invimed.pl i zgłoś chęć rozpoczęcia kwalifikacji do programu. Zarezerwuj miejsce dla siebie!

Dofinansowanie in vitro ze środków miejskich

Programy zdrowotne miast kierowane są tylko do ich mieszkańców. Kwota dofinansowania do każdego cyklu in vitro, wynosi do 5000 zł w programach Poznania, Gdańska i Wrocławia oraz do 6000 zł w programie Warszawy, pod warunkiem przeprowadzenia przynajmniej jednej całej procedury przewidzianej w programie. 

W każdym z poniższych programów mamy jeszcze wolne miejsca. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i rozpoczęcia kwalifikacji.

Poznaj szczegółowe warunki kwalifikacji:

Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Poznania
Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Gdańska
Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Wrocławia
Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Warszawy

Dlaczego warto wybrać InviMed?

Kliniki InviMed mają niemal 20 lat doświadczenia w leczeniu niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego. Skuteczność in vitro w InviMed wynosi aż 57% już w pierwszym cyklu leczenia metodą in vitro. 

Nasz sukces opiera się na indywidualnym podejściu do każdego przypadku i pracy zespołowej. Mamy topowych lekarzy prowadzących - to specjaliści w dziedzinie ginekologii, położnictwa i medycyny rozrodu, których wspierają lekarze innych specjalizacji, zespół embriologiczny, znakomite położne i pielęgniarki.

Dowiedz się więcej o InviMed

Nie czekaj – zadzwoń pod numer 500 900 888 i rozpocznij kwalifikację do programu dofinansowania in vitro realizowanego ze środków Twojego miasta. 

Telefoniczna porada niepłodnościowa

Jeśli od dłuższego czasu bezskutecznie starasz się o dziecko, możesz skorzystać z Telefonicznej Porady Medycznej InviMed. Jej cena jest nawet do 30% niższa względem adekwatnej wizyty w klinice. 

W lipcu teleporady z zakresu pierwszych konsultacji niepłodnościowych realizują: 

  • dr n. med. Mariusz Piątkowski, 
  • dr n. med. Anna Cygal,
  • dr n. med. Artur Kobielski.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w poniższy link:

Telefoniczna Porada Medyczna InviMed
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.