Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zapraszamy do bezpłatnego badania nasienia podczas akcji „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny"

Zapraszamy do bezpłatnego badania nasienia podczas akcji „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny"

Aż 100 darmowych rozszerzonych badań nasienia w ramach akcji „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny!”. To wkład InviMed w coroczną akcję organizowaną przez Stowarzyszenie Nasz Bocian. 

Kliniki InviMed jak co roku dołączają do akcji „TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny” tworzonej przez Stowarzyszenie Nasz Bocian. Celem jest przełamanie stereotypów postrzegania niepłodności jako problemu wyłącznie kobiecego, a oczekiwanym efektem upowszechnienie wiedzy na temat niepłodności jako choroby społecznej oraz prognoz co do jej zasięgu w kolejnych pokoleniach.

Bezpłatne badania nasienia w akcji TATA

InviMed wchodzi do akcji „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny!” z pulą bezpłatnych badań nasienia oraz zniżkami:

  • InviMed Warszawa – 20 rozszerzonych badań nasienia. AKTUALIZACJA - LIMIT WYCZERPANY!
  • InviMed Wrocław – 20 rozszerzonych badań nasienia. AKTUALIZACJA - LIMIT WYCZERPANY!
  • InviMed Poznań – 20 rozszerzonych badań nasienia. AKTUALIZACJA - LIMIT WYCZERPANY!
  • InviMed Gdynia – 20 rozszerzonych badań nasienia. AKTUALIZACJA - LIMIT WYCZERPANY!
  • InviMed Katowice - 20 rozszerzonych badań nasienia. AKTUALIZACJA - LIMIT WYCZERPANY!

Jak zapisać się na bezpłatne badanie?

Aby zapisać się na badanie wystarczy zadzwonić do nas pod numer 500 900 888, podać hasło „Akcja TATA” oraz miasto, w którym chcecie wykonać badanie (Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdynia lub Katowice).

Zgłoś się jak najszybciej!

Zapisy na badania przyjmujemy pod numerem: 500 900 888, od 1 czerwca 2020 roku do wyczerpania miejsc. Zapraszamy do skorzystania z akcji!

Na czym polega rozszerzone badanie nasienia?

Rozszerzone badanie nasienia (inaczej seminogram lub spermiogram) to jedno z pierwszych i podstawowych badań wykonywanych w diagnostyce pary, która od dłuższego czasu bezskutecznie stara się o dziecko. Służy ono ocenie jakości plemników, ich liczby oraz aktywności w oparciu o normy wytyczone przez Światową Organizację Zdrowia (World Health Organization, WHO) w 2010 roku.

Przeczytaj więcej o rozszerzonym badaniu nasienia >>
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych