Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zapraszamy 20 sierpnia na Dni Otwarte w InviMed w Katowicach!

Zapraszamy 20 sierpnia na Dni Otwarte w InviMed w Katowicach!

Kolejna odsłona Dni Otwartych w InviMed w Katowicach przed nami. Tym razem czekamy na naszych Pacjentów 20 sierpnia w godz. 8:-12:00. Zapraszamy szczególnie osoby zainteresowane m.in. konsultacjami z ginekologiem czy dietetykiem.               

Dni Otwarte w InviMed Katowice to bardzo dobra okazja na spotkanie z:

W trakcie Dni Otwartych będzie można skorzystać z bezpłatnej, pierwszej konsultacji niepłodnościowej u dr n. med. Artura Kobielskiego. Na spotkanie zapraszamy również pary. Partner w tym dniu będzie mógł zapisać się na badanie nasienia.

Dodatkowo dietetyczka mgr Adrianna Barczyńska zapisanym Pacjentom bezpłatnie przeprowadzi analizę masy ciała.

Podczas Dni Otwartych zainteresowane pary będą mogli umówić się na bezpłatną konsultację z embriologiem. Spotkanie odbędzie się w późniejszym terminie, a w jego trakcie będzie można zinterpretować wyniki badań nasienia oraz wyniki hodowli zarodków.

Zapraszamy 20 sierpnia w godz. 8:00-12:00 do kliniki InviMed w Katowicach. 

Jeśli chcesz wziąć udział w Dniach Otwartych, zadzwoń i zapisz się pod numerem tel. 500 900 888. Pamiętaj, ilość miejsc ograniczona.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych