Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zapisy na dofinansowania do in vitro na 2023 r. w InviMed Poznań

Zapisy na dofinansowania do in vitro na 2023 r. w InviMed Poznań

Kolejne dobre wieści z kliniki leczenia niepłodności w Poznaniu - rozpoczęły się zapisy na dofinansowania do in vitro  na 2023 r. Pary z Poznania, Gorzowa Wielkopolskiego oraz całego województwa wielkopolskiego już mogą zapisywać się na kwalifikacje. Warto zrobić to jak najszybciej, ponieważ dofinansowania obejmują określoną liczbę procedur, dlatego liczba miejsc jest ograniczona.

Kryteria kwalifikacji do udziału w Programach zapłodnienia pozaustrojowego szczegółowo zostały opisane na stronach dla poszczególnych miast: 

Dofinansowanie dla par z Poznania
Dofinansowanie dla par z Gorzowa Wielkopolskiego
Dofinansowanie dla par z województwa wielkopolskiego


Jak zapisać się na kwalifikację?

Aby zgłosić się do Programu na 2023 rok i umówić się na wizytę kwalifikacyjną wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Należy uzupełnić dane kontaktowe, wybierając klinikę Poznań oraz właściwy temat:

  •  Dofinansowanie - Poznań
  •  Dofinansowanie - Gorzów Wlkp.
  • Dofinansowanie - woj. wlkp.

Prosimy o uważne wybieranie tematu.

Informacje na temat Programów można uzyskać dzwoniąc na Infolinię: 500 900 888 lub wysyłając pytania na adres: invimed@invimed.pl.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych