Czy jesteś
zadowolony
z naszych
usług? Oceń nas!

Zachowanie płodności

To program, który stwarza możliwość zamrożenia dojrzałych komórek jajowych kobiety lub męskiego nasienia, po to, aby w przyszłości mogli cieszyć się rodzicielstwem. Z programu mogą skorzystać osoby, które ze względów medycznych muszą odłożyć w czasie decyzję o staraniu się o dziecko. Są to osoby zagrożone chorobami zagrażającymi płodności, m.in. takie które mają przed sobą terapię onkologiczną.

Przebieg leczenia

 • 1Wizyta kwalifikacyjna

  Podczas wizyty w naszej klinice lekarz zleca odpowiednie badania, które są wymagane do zabiegu pobrania komórek jajowych lub nasienia. 

 • 2Przygotowanie do pobrania materiału genetycznego

  Kobiety, w ramach przygotowania do pobrania komórek jajowych przechodzą proces stymulacji hormonalnej. Jej celem jest zwiększenie liczby dojrzałych komórek jajowych dojrzewających w ciele kobiety. Optymalnie podczas stymulacji w jajniku dojrzewa od 6 do 12 pęcherzyków. Od początku stymulacji pacjentka jest pod obserwacją lekarza. Stymulacja i monitorowanie cyklu trwa od 2 do 4 tygodni.

  Mężczyźni, po wykonaniu niezbędnych badań, oddają nasienie do laboratorium w klinice. Nasienie jest odpowiednio preparowane, po czym zostaje zamrożone. 

 • 3Pobranie komórek jajowych

  W wyznaczonym przez lekarza dniu cyklu, podczas zabiegu w znieczuleniu ogólnym, dojrzałe komórki jajowe są pobierane z organizmu kobiety. Lekarz pobiera płyn pęcherzykowy razem z komórkami jajowymi. Pobranie komórek jajowych ma miejsce zwykle w godzinach porannych, a pacjentka powinna być na czczo. Zabieg trwa ok. 15 min.

 • 4Witryfikacja

  Po odpowiednim przygotowaniu pobranego materiału genetycznego w laboratorium embriologicznym, zostaje on zamrożony. Mogą to być osobno komórki płciowe kobiety i mężczyzny, ale zamrażane mogą być również zarodki.

IVF CLINIC AWARD 2017 - InviMed

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami już dziś!

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.

Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług własnych więcej...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Invimed-T, Sp. z o.o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa w celu marketingu produktów i usług własnych w tym przesyłanie materiałów marketingowych. mniej...
Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług grupy Medicover więcej...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Invimed-T, Sp. z o.o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa w celu marketingu produktów i usług podmiotów Medicover Polska*, w tym poprzez przesyłanie materiałów marketingowych. mniej...
Zgoda na kontakt marketingowy więcej...
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Invimed-T Sp. z o.o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa oraz podmiotów Medicover Polska* informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących. Wybieram jako formę kontaktu: mniej...
Wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS)
Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna)

Zapewniamy poufność korespondencji.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Obejrzyj film