Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Wolne miejsca w programach dofinansowania in vitro Gdańska, Słupska, Poznania, Warszawy oraz województw lubuskiego i mazowieckiego

Wolne miejsca w programach dofinansowania in vitro Gdańska, Słupska, Poznania, Warszawy oraz województw lubuskiego i mazowieckiego

Nasze kliniki w Gdyni, Poznaniu i Warszawie zachęcają wszystkich, którym szansę na dziecko może dać metoda in vitro, do kontaktu z Infolinią InviMed: 500 900 888. Jeśli para spełni warunki kwalifikacji do programu samorządowego, będzie mogła skorzystać z dofinansowania leczenia w wysokości do 5000 zł lub do 6000 zł (w zależności od programu). MAMY WOLNE MIEJSCA!

Pary, którym szansę na dziecko może dać in vitro, spełniające warunki kwalifikacji do programów samorządowych, mogą liczyć na dofinansowanie do jednego cyklu leczenia w wysokości do:

  • 5000 zł (Programy Poznania, woj. lubuskiego, Gdańska i Słupska), 

  • 6000 zł (Program Warszawy oraz Program polityki zdrowotnej dofinansowany ze środków województwa mazowieckiego).

Skontaktuj się z InviMed

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Aby zgłosić się na wizytę kwalifikującą, należy skontaktować się z Infolinią InviMed: 500 900 888.

Skorzystaj z samorządowego programu dofinansowania in vitro

Operatorem programów dla mieszkańców Gdańska i Słupska jest klinika InviMed w Gdyni przy ulicy 10 Lutego 16, dla mieszkańców Poznania i województwa lubuskiego – klinika InviMed Poznań przy ulicy Strzeleckiej 49, a dla mieszkańców Warszawy i województwa mazowieckiego – klinika InviMed Warszawa przy ulicy Rakowieckiej 36.

Informacje o tym, kto może skorzystać z danego programu dofinansowania leczenia metodą in vitro, publikujemy na dedykowanych podstronach:

Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Gdańska
Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Słupska
Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Poznania
Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Warszawy

*** AKTUALIZACJA 31.08.2020 ***  PULA MIEJSC W PROGRAMIE WOJ. MAZOWIECKIEGO ZOSTAŁA WYCZERPANA

*** AKTUALIZACJA 14.09.2020 *** PULA MIEJSC W PROGRAMIE WOJ. LUBUSKIEGO ZOSTAŁA WYCZERPANA

Nie wiecie, czy spełniacie warunki kwalifikacji?

Jeśli nie wiecie, czy moglibyście skorzystać z dofinansowania, pomożemy Wam zweryfikować sytuację. Jeśli jedyną szansą na urodzenie dziecka może być in vitro, nasi lekarze zlecą badania, które potwierdzą lub wykluczą kwalifikację do danego programu dofinansowania in vitro. 

Zapraszamy do kontaktu:

Zadzwoń lub napisz – kontakt do niczego Cię nie zobowiązuje, ale dzięki niemu możesz dowiedzieć się więcej, poznać nas bliżej, a finalnie być może uda Ci się spełnić marzenie o byciu Rodzicem.

Znajdziemy najlepsze rozwiązanie

Nasi lekarze są wyspecjalizowani w leczeniu niepłodności nie tylko metodą in vitro. Jeśli okaże się to możliwe, pomogą w uzyskaniu ciąży np. dzięki odpowiedniemu leczeniu farmakologicznemu lub inseminacjom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.