Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Wiosenne początki – spotkanie z embriologami w InviMed Katowice

Wiosenne początki – spotkanie z embriologami w InviMed Katowice

Spotkanie z embriologami zostało przełożone na 17 czerwca 2019 roku. Prelegentami będą starszy embriolog, kierownik laboratorium Robert Szachoń oraz embriolog Katarzyna Tatar, którzy opowiedzą leczącym niepłodność parom o swojej pracy, selekcji nasienia i skuteczności technik wspomaganego rozrodu. Dla wielu uczestników spotkania to może być dobry początek spełnienia marzeń o rodzicielstwie. 

Początek lata to dobra okazja, by skupić się na początku drogi do rodzicielstwa. Dla wielu par, na początku była diagnostyka, leczenie, inseminacje, in vitro… a dopiero później ciąża zakończona szczęśliwym rozwiązaniem.

Znawcami dobrych początków w ramach technik wspomaganego rozrodu są mgr inż. Robert Szachoń oraz mgr Katarzyna Tatar. Na spotkaniu „Wiosenne początki” to właśnie oni będą naszymi przewodnikami po skomplikowanym świecie embriologii.

Z embriologicznego punktu widzenia

Dla embriologów początkiem pracy, której celem będzie uzyskanie ciąży, jest badanie nasienia, które każda para powinna wykonać już na początku diagnostyki przyczyn niepłodności. Potem, w zależności od procedury, jest przygotowanie nasienia do inseminacji (IUI) lub selekcja plemników do in vitro (IVF). Następnie, w tym drugim przypadku – zapłodnienie in vitro (klasyczne IVF, ICSI, IMSI, PICSI, hbIMSI), hodowla zarodków, ocena zarodków, przygotowanie do transferu jednego lub dwóch najlepiej rokujących zarodków i witryfikacja pozostałych. 

W przypadku leczenia niepłodności metodami zapłodnienia pozaustrojowego trudno jest być bliżej początku nowego życia niż embriolog. W InviMed Katowice to pole ekspertyzy Roberta Szachonia – starszego embriologa i kierownika laboratorium oraz Katarzyny Tatar – embriologa.

Plan spotkania z embriologami

  1. Prezentacja o metodach badania nasienia i technikach wspomaganego rozrodu.
  2. Omówienie skuteczności technik wspomaganego rozrodu – tzw. embriologia w liczbach
  3. Otwarta dyskusja, pytania i odpowiedzi – warto wcześniej przygotować pytania!
  4. Ankieta satysfakcji, ponieważ chcemy wiedzieć, czy spotkanie spełniło Wasze oczekiwania.
  5. Kilka słów o żywności specjalnego przeznaczenia medycznego do zaspokajania szczególnych potrzeb żywieniowych mężczyzn i kobiet z zaburzeniami płodności.
  6. Losowanie zestawów ProFertil (miesięczna kuracja dla mężczyzn oraz miesięczna kuracja dla kobiet) wśród uczestników spotkania.

Gdzie i kiedy?

Spotkanie z embriologami odbędzie się na terenie kliniki InviMed przy ul. Piotrowickiej 83 w Katowicach, dnia 17 czerwca 2019 roku w godzinach 17:00-19:00. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zgłoszenia:

Oprócz cennej wiedzy, drobnych podarunków i możliwości wylosowania zestawu ProFertil, gwarantujemy pozytywną atmosferę i smaczny poczęstunek w przerwie.

Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych