Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

PROMOCJA WIOSENNA w klinikach InviMed - I konsultacja niepłodnościowa ze zniżką 50%

PROMOCJA WIOSENNA w klinikach InviMed - I konsultacja niepłodnościowa ze zniżką 50%

Wiosną przyroda budzi się do życia, a wiosenne słońce sprawia, że wracają nam siły, radość i chęci do działania! A z takim nastawieniem naprawdę można wiele...

Dlatego - jeśli do tej pory mieliście wątpliwości a staracie się od dłuższego czasu o dziecko - warto skonsultować się ze specjalistą. Warto zapytać: "co możemy zrobić lepiej lub może są jakieś sposoby, które mogą nam pomóc, żebyśmy w końcu usłyszeli te najpiękniejsze słowa - MAMA i TATA?"  I to jest na pewno dobry moment, żeby to zrobić. Przyjść do kliniki i porozmawiać z ginekologiem. Nasi lekarze mają ogromne doświadczenie w leczeniu niepłodności i zrobią wszystko, żeby Wam pomóc!


Wiosenna promocja w klinikach InviMed - 19.04 - 31.05.2022 Zapraszamy do Katowic, Gdyni i Warszawy.

Na I konsultację niepłodnościową z 50% zniżką zapraszamy pary

Warto już na tę pierwszą wizytę przyjść do lekarza z dotychczasowymi wynikami badań, jeśli takie macie. A ponieważ niepłodność zawsze dotyczy pary, na pewno warto wybrać się razem.

Umów się na wizytę!

Aby umówić się na konsultację wystarczy zadzwonić na numer infolinii - 500 900 888 lub wypełnić formularz znajdujący się na tej stronie.

Dlaczego warto?

Właśnie te wizyty mogą wpłynąć na zmianę sytuacji i Waszych dotychczasowych starań. A wiemy, że decyzja o podjęciu leczenia nie jest łatwa nawet wtedy, gdy tylko terapia płodności może dać szansę na upragnioną ciążę.

Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadzi z Wami wywiad, wykona USG i zleci pogłębienie diagnostyki. Na kolejnej - będzie mógł już przedstawić Wam zindywidualizowaną ścieżkę leczenia.

Dowiedzcie się więcej o pierwszej wizycie >>

Warunki promocji

 1. Promocja wiosenna obowiązuje od 19.04 do 31.05.2022 r. w klinikach: InviMed Gdynia, InviMed Katowice, InviMed warszawa.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie jej trwania.
 3. Promocja obejmuje pierwszą konsultację niepłodnościową. 
 4. Z promocji mogą skorzystać te pary, które jeszcze nie korzystały z pierwszej konsultacji niepłodnościowej.
 5. Z promocji należy skorzystać w czasie jej trwania, tzn.: zapisać się najpóźniej do 31.05.2022 r. i zrealizować wizytę do 17.06.2022 r.
 6. Promocja obowiązuję z hasłem: "MAJ" - należy je wpisać, wypełniając formularz lub podać konsultantowi, zapisując się na wizytę przez infolinię lub w recepcji kliniki.

Skontaktuj się z nami

Chcesz skorzystać z wiosennej promocji:

 • zadzwoń: 500 900 888,
 • napisz: invimed@invimed.pl,
 • wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij „Napisz”),
 • zapytaj o promocję w recepcji kliniki InviMed Katowice, InviMed Gdynia, InviMed Warszawa,
 • podaj hasło: "MAJ".

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych