Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Weź udział w akcji „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny” i skorzystaj z badania nasienia za 0 zł!

Weź udział w akcji „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny” i skorzystaj z badania nasienia za 0 zł!

Aż 115 darmowych badań nasienia w ramach akcji „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny!”. To wkład InviMed w coroczną akcję organizowaną przez Stowarzyszenie Nasz Bocian. 


*** UWAGA!!! Limity bezpłatnych badań we wszystkich klinikach InviMed zostały wyczerpane 12.06.2020.***

Kliniki InviMed tradycyjnie dołączają do akcji „TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny” organizowanej przez Stowarzyszenie Nasz Bocian. Jej celem jest przełamanie stereotypów postrzegania niepłodności jako problemu wyłącznie kobiecego, a oczekiwanym efektem upowszechnienie wiedzy na temat niepłodności jako choroby społecznej oraz prognoz co do jej zasięgu w kolejnych pokoleniach.

Bezpłatne badania i zniżki w akcji TATA

InviMed wchodzi do akcji „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny!” z pulą bezpłatnych badań nasienia oraz zniżkami:

  • InviMed Warszawa – 25 rozszerzonych badań nasienia AKTUALIZACJA - LIMIT WYCZERPANY!
  • InviMed Wrocław – 25 rozszerzonych badań nasienia. AKTUALIZACJA - LIMIT WYCZERPANY!
  • InviMed Poznań – 25 rozszerzonych badań nasienia AKTUALIZACJA - LIMIT WYCZERPANY!
  • InviMed Gdynia – 20 rozszerzonych badań nasienia + 50% zniżki na omówienie wyników badania AKTUALIZACJA - LIMIT WYCZERPANY!
  • InviMed Katowice - 20 rozszerzonych badań nasienia AKTUALIZACJA - LIMIT WYCZERPANY!

Jak zapisać się na bezpłatne badanie lub konsultację?

Aby zapisać się na badanie wystarczy zadzwonić do nas pod numer 500 900 888, podać hasło „Akcja TATA” oraz miasto, w którym chcecie wykonać badanie (Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdynia lub Katowice).

Warto zgłosić się jak najszybciej!

Zapisy na badania przyjmujemy pod numerem: 500 900 888, od wtorku 2 czerwca 2020 roku do wyczerpania miejsc. Na badania i wizyty należy się zgłosić do 31 sierpnia 2020 roku. Zapraszamy do skorzystania z akcji!

Czym jest rozszerzone badanie nasienia?

Rozszerzone badanie nasienia (inaczej seminogram lub spermiogram) to jedno z pierwszych i podstawowych badań wykonywanych w diagnostyce pary, która od dłuższego czasu bezskutecznie stara się o dziecko. Służy ono ocenie jakości plemników, ich liczby oraz aktywności w oparciu o normy wytyczone przez Światową Organizację Zdrowia (World Health Organization, WHO) w 2010 roku.

Dowiedz się więcej o rozszerzonym badaniu nasienia >>
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.