Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Warsztaty progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona.

Warsztaty progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona.

W klinice InviMed Katowice 22 listopada odbędą się kolejne warsztaty z progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona. Dzięki nim nauczysz się sztuki relaksu, która przyda Ci się nie tylko podczas starań o dziecko, ale także w codziennym życiu – osobistym i zawodowym. 

Warsztaty adresowane są do osób, które chcą nauczyć się techniki efektywnego radzenia sobie ze stresem, napięciem, lękiem, trudnościami ze snem lub chcą nauczyć się relaksacji. Warsztaty są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Poprowadzi je psycholog InviMed. Nie strać tej okazji – umiejętność relaksacji przyda Ci się przez całe życie. Co więcej, z umiejętności progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona można korzystać w różnych sytuacjach – także siedząc za biurkiem lub wygrzewając twarz na zimowym słońcu. 

Jeśli jesteś w trakcie starań o dziecko, zapisz się na warsztaty, przyjdź na trening Jacobsona i odkryj w sobie spokój, harmonię i nowe pokłady sił witalnych.

Co to jest progresywna relaksacja mięśni Jacobsona?

Progresywna relaksacja mięśni Jacobsona nazywana jest też treningiem Jacobsona. To technika relaksacyjna wymyślona przez amerykańskiego psychiatrę Edmunda Jacobsona na przełomie lat 20. i 30. ubiegłego wieku. Polega na napinaniu i rozluźnianiu określonych grup mięśni.

Technika ta opiera się na naturalnej zależności, zgodnie z którą redukcja napięcia mięśniowego korzystnie wpływa na układ nerwowy – zmniejsza poziomu lęku, a nawet poprawia działanie organów wewnętrznych. 

Przeczytaj na blogu: Progresywna relaksacja mięśni Jacobsona
Bezpłatne warsztaty

Na naszych warsztatach nauczysz się, jak prawidłowo wykonać trening Jacobsona. Skorzystaj z bezpłatnych warsztatów dla par starających się o dziecko!

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

Nauka progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona odbędzie się w poniższych terminach  w godzinach 17:00-19:00, na terenie kliniki InviMed przy ul. Piotrowickiej 83 w Katowicach.

  • 19.07
  • 16.08
  • 20.09
  • 18.10
  • 22.11
  • 06.12.

Aby zapisać się na warsztaty, wystarczy skorzystać z jednej z trzech opcji:

Kto poprowadzi trening Jacobsona?

Trening mięśni Jacobsona poprowadzi psycholog Sylwia Błach, która na co dzień pomaga pacjentom kliniki leczenia niepłodności InviMed Katowice w drodze do rodzicielstwa.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych