Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Warsztaty „Obudź w sobie życie!” pierwszy raz w InviMed Praga

Warsztaty „Obudź w sobie życie!” pierwszy raz w InviMed Praga

Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty „Obudź w sobie życie”, które odbędą się 19 listopada 2022 roku w Warszawie. To świetna okazja dla wszystkich leczących niepłodność kobiet, które chciałyby zyskać nową energię, motywację i wsparcie. Podczas warsztatów można uzyskać wszechstronną pomoc specjalistów: lekarzy ginekologów, położnej, instruktora jogi oraz coacha.

Warsztaty w ramach cyklu „Obudź w sobie życie” organizowane są przez portal plodnosc.pl i wspierane przez specjalistów z Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed w Warszawa Praga. Warsztaty organizowane są od 2017 i dają możliwość wymiany doświadczeń, opinii oraz przyjazną przestrzeń do rozmów z kobietami, które mają to samo marzenie – móc cieszyć się z macierzyństwa. Warsztaty „Obudź w sobie życie” to spotkania inspirujące, które niejednokrotnie miały bardzo dobry wpływ na proces leczenia i zaowocowały upragnioną ciążą.

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

Warsztaty „Obudź w sobie życie” w Warszawie odbędą się w sobotę 19 listopada 2022 roku w godzinach 11:00-17:00. Zapisane uczestniczki, które potwierdzą swój udział, zapraszamy do Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed Praga, pl. Konesera 12.

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone telefonicznie. Organizatorzy apelują, aby potwierdzenie telefoniczne traktować jako ostateczne. Odwoływanie swojej obecności w ostatniej chwili powoduje, że szansę na uczestnictwo w spotkaniu traci inna osoba z listy rezerwowej.

Aby zapisać się na warsztaty, kliknij tutaj: Formularz Zgłoszeniowy.

Skorzystaj z wiedzy ekspertów

Podczas warsztatów do dyspozycji kobiet będą specjaliści, którzy nie tylko poruszą różnorodne aspekty leczenia niepłodności, ale też odpowiedzą na wiele nurtujących pytań. Eksperci przekażą wiedzę teoretyczną i praktyczną, doradzą i dodadzą otuchy. Do dyspozycji uczestniczek warsztatów będą:

  • lek. Dorota Pietrzyk - specjalista ginekolog-położnik

    Ukończyła studia medyczne na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz ukończyła szkolenie w dziedzinie położnictwa i ginekologii w I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to nie tylko wiedza

Poza dużą dawką wiedzy i pozytywnej energii wszystkie uczestniczki warsztatów „Obudź w sobie życie” otrzymają vouchery na bezpłatną konsultację i zniżki na wybrane badania w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed Warszawa Praga. W skład pakietu dodatkowych benefitów wchodzą:

  • Pierwszą wizytę niepłodnościową w klinice InviMed Warszawa Praga – 50 % zniżki

  • Pierwszą konsultację u androloga w klinice InviMed Warszawa Praga – 50 % zniżki

  • Rozszerzone badanie nasienia – 30% zniżki
  • USG andrologiczne (jąder) – 30% zniżki
  • Cytologię płynną LBC – 30% zniżki
  • Badanie cytologię płynną LBC z HPV – 50% zniżki

Vouchery ważne do 31.01.2023 r. 

Zapisz się na warsztaty – liczba miejsc jest ograniczona

Dopiero zaczynasz leczenie niepłodności, jesteś po pierwszej próbie, masz już dziecko, ale nie możesz zajść w drugą ciążę, chcesz zachować płodność przed leczeniem onkologicznym… Jeśli tylko Twój problem związany jest z problematyką płodnościową – zgłoś się na warsztaty. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym, a organizatorzy postarają się dopasować plan spotkania do Twoich potrzeb. Dlatego koniecznie wpisz wszystkie pytania, które już teraz przychodzą Ci do głowy.

Aby zapisać się na warsztaty, kliknij tutaj: Formularz Zgłoszeniowy.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych