Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Wakacyjny "Pakiet na start" w InviMed w Warszawie o 25% taniej!

Wakacyjny "Pakiet na start" w InviMed w Warszawie o 25% taniej!

Do pełni szczęścia brakuje Wam tylko maluszka? A wiecie już, że zostanie Mamą i Tatą nie wszystkim przychodzi tak łatwo. Dlatego jesteśmy dla Was! Chcemy Wam pomóc spełnić to marzenie i zachęcamy Was do zrobienia kolejnego kroku.

W te wakacje, przez cały lipiec i sierpień, zapraszamy do naszej kliniki po "Pakiet na start" - z pierwszą konsultacją niepłodnościową oraz rozszerzonym badaniem nasienia - o 25% tańszymi, niż przy zakupie wizyty i badania osobno.

W klinice InviMed w Warszawie często mamy szczęście temu szczęściu pomagać!

"Pakiet na start" dla par taniej o 25%

Zachęcamy do przyjścia na pierwszą konsultację razem i zabranie ze sobą dotychczasowych wyników badań. Niepłodność, jak wiemy, zawsze dotyczy pary. Teraz, kupując "Pakiet na start", zapłacicie o 110 zł mniej niż za wizytę i badanie osobno, ponieważ cena regularna za:

 • pierwszą konsultację niepłodnościową to 250 zł,
 • rozszerzone badanie nasienia - 190 zł,

czyli za oba zapłacilibyście łącznie - 440 zł.

Cena obu wizyt w promocji - w pakiecie kosztuje tylko 330 zł.


Umów się na wizytę!

Aby umówić się na konsultację wystarczy zadzwonić na numer infolinii - 500 900 888 lub wypełnić formularz znajdujący się na tej stronie.

Dlaczego warto?

Ta pierwsza wizyta może wszystko zmienić. Choć wiemy, że decyzja o podjęciu leczenia nie jest łatwa, chcemy Wam dodać odwagi i do niej zachęcić. Czas ma tutaj duże znaczenie. Dlatego już od początku lipca z „Pakietem na start” zapraszamy do umówienia się na pierwszą konsultację i rozszerzone badanie nasienia, aby porozmawiać z lekarzem o tym, jakie możliwości leczenia oferujemy. Ta decyzja może wszystko zmienić. A my jesteśmy po to, aby Wam w tym pomóc - aby pomóc narodzić się Waszemu Szczęściu!

Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadzi z Wami wywiad, wykona USG i zleci pogłębienie diagnostyki. Na kolejnej - będzie mógł już przedstawić Wam zindywidualizowaną ścieżkę leczenia.

Teraz za wizytę i badanie zapłacicie o 110 zł mniej.

Dowiedzcie się więcej o pierwszej wizycie >>

Warunki promocji

 1. Promocja „Pakiet na start” obowiązuje od 1.07 do 31.08.2021 r.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie jej trwania.
 3. Całkowity koszt pakietu wynosi 330 zł i obejmuje pierwszą konsultację niepłodnościową i rozszerzone badanie nasienia.
 4. Płatności "Pakiet na start" należy dokonać podczas pierwszej wizyty.
 5. Z promocji mogą skorzystać te pary, które nie korzystały z pierwszej konsultacji niepłodnościowej w klinice InviMed w Warszawie.
 6. Z promocji należy skorzystać w czasie jej trwania - wizyta i badanie muszą być zrealizowane najpóźniej do 15.09.2021 r.
 7. W przypadku niewykorzystania jednego z elementów pakietu, klinika nie zwraca kosztów. 
 8. Z promocji można skorzystać tylko i wyłącznie będąc członkiem MediClub.


Dołącz do MediClub

Promocja przeznaczona jest dla członków MediClub. O wszystkich zaletach Programu przeczytasz na naszej stronie MediClub, gdzie dostępny jest także formularz rejestracyjny. Korzystaj z promocji i zniżek do woli! Program jest całkowicie bezpłatny i można przystąpić do niego w dowolnym momencie.


Skontaktuj się z nami

Chcesz skorzystać z "Pakietu na start"?

 • zadzwoń: 500 900 888,
 • napisz: invimed@invimed.pl,
 • wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij „Napisz”),
 • zapytaj o promocję w recepcji kliniki  - InviMed Warszawa, ul. Rakowiecka 36.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych