Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

W marcu zapraszamy na Dni Otwarte do InviMed Gdynia!

W marcu zapraszamy na Dni Otwarte do InviMed Gdynia!

Dni Otwarte organizowane w katowickim InviMedzie cieszyły się wśród Pacjentów ogromnym zainteresowaniem. Dlatego ten sprawdzony format postanowiliśmy przenieść na północ Polski - do kliniki InviMed w Gdyni. Pacjentów z Trójmiasta i okolic zapraszamy w marcu na BEZPŁATNĄ pierwszą konsultację niepłodnościową.

Zapraszamy 20 i 27 marca (poniedziałek) - InviMed Gdynia

Dlaczego warto?

Kiedy jest dobry moment, żeby udać się do kliniki leczenia niepłodności? Teraz! Tym bardziej, że w klinice InviMed w Gdyni organizujemy Dni Otwarte i na pierwszą konsultację niepłodnościową przyjmujemy BEZPŁATNIE.

Wiemy, że decyzja o zapisaniu się do kliniki leczenia niepłodności nie jest łatwa. Jednak spotkanie ze specjalistą zajmującym się diagnozą i leczeniem niepłodności może całkowicie wpłynąć na zmianę Waszego myślenia, rozwiać Wasze wątpliwości, uspokoić i wypełnić pozytywnymi myślami. A sama terapia płodności może dać Wam szansę na upragnioną ciążę. 

Na pierwszą konsultację niepłodnościową warto wziąć dotychczasową dokumentację medyczną. Na wizytę zapraszamy z partnerem.

Jak mogę skorzystać z bezpłatnej konsultacji?


1. Na pierwszą konsultację niepłodnościową zapraszamy 20 lub 27 marca, w godz. 14:20-17:20 do kliniki InviMed Gdynia.

2. W ramach Dni Otwartych przyjmuje lek. med. Kajetan Piątkowski - specjalista ginekolog - położnik.

3. Na konsultację mogą zapisać się te pary, które jeszcze nie korzystały z pierwszej konsultacji niepłodnościowej w naszych klinikach

4. Liczba wizyt jest ograniczona.

Podczas Dni Otwartych zainteresowane pary będą mogły umówić się na badanie nasienia z 50% rabatem oraz bezpłatną konsultację z embriologiem. 

Jak się z nami skontaktować?

  • zadzwonić pod numer 500 900 888,
  • wypełnić zgłoszenie formularz kontaktowy,
  • przesłać wiadomość e-mail na adres: invimed@invimed.pl,
  • umówić się w recepcji kliniki.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych