Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

W marcu zapraszamy na Dni Otwarte do InviMed Gdynia!

W marcu zapraszamy na Dni Otwarte do InviMed Gdynia!

Dni Otwarte organizowane w katowickim InviMedzie cieszyły się wśród Pacjentów ogromnym zainteresowaniem. Dlatego ten sprawdzony format postanowiliśmy przenieść na północ Polski - do kliniki InviMed w Gdyni. Pacjentów z Trójmiasta i okolic zapraszamy w marcu na BEZPŁATNĄ pierwszą konsultację niepłodnościową.

Zapraszamy 20 i 27 marca (poniedziałek) - InviMed Gdynia

Dlaczego warto?

Kiedy jest dobry moment, żeby udać się do kliniki leczenia niepłodności? Teraz! Tym bardziej, że w klinice InviMed w Gdyni organizujemy Dni Otwarte i na pierwszą konsultację niepłodnościową przyjmujemy BEZPŁATNIE.

Wiemy, że decyzja o zapisaniu się do kliniki leczenia niepłodności nie jest łatwa. Jednak spotkanie ze specjalistą zajmującym się diagnozą i leczeniem niepłodności może całkowicie wpłynąć na zmianę Waszego myślenia, rozwiać Wasze wątpliwości, uspokoić i wypełnić pozytywnymi myślami. A sama terapia płodności może dać Wam szansę na upragnioną ciążę. 

Na pierwszą konsultację niepłodnościową warto wziąć dotychczasową dokumentację medyczną. Na wizytę zapraszamy z partnerem.

Jak mogę skorzystać z bezpłatnej konsultacji?


1. Na pierwszą konsultację niepłodnościową zapraszamy 20 lub 27 marca, w godz. 14:20-17:20 do kliniki InviMed Gdynia.

2. W ramach Dni Otwartych przyjmuje lek. med. Kajetan Piątkowski - specjalista ginekolog - położnik.

3. Na konsultację mogą zapisać się te pary, które jeszcze nie korzystały z pierwszej konsultacji niepłodnościowej w naszych klinikach

4. Liczba wizyt jest ograniczona.

Podczas Dni Otwartych zainteresowane pary będą mogły umówić się na badanie nasienia z 50% rabatem oraz bezpłatną konsultację z embriologiem. 

Jak się z nami skontaktować?

  • zadzwonić pod numer 500 900 888,
  • wypełnić zgłoszenie formularz kontaktowy,
  • przesłać wiadomość e-mail na adres: invimed@invimed.pl,
  • umówić się w recepcji kliniki.

Zgłoś się do programu refundacji in vitro

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem danych osobowych będzie Medi Partner Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Medi Partner Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-809 Warszaw. przez formularz kontaktowy na stronie www.invimed.pl, telefonicznie: 500 900 888. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem możesz się kontaktować listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych, Medi Partner, Al. Jerozolimskie 96 00-809 Warszawa lub przez e-mail: IOD@medipartner.pl Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby obsłużyć Twoje zgłoszenie do Programu. Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych to Twoja zgoda. Dane przetwarzane na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać do momentu jej wycofania lub wniesienia sprzeciwu, maksymalnie przez 5 latBędziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych, np. dostawcom usług IT. Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do dostępu do Twoich danych osobowych, żądania sprostowania Twoich danych osobowych, żądania usunięcia Twoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Otrzymanie danych osobowych odbyło się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych