Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

W InviMed Gdynia 50% taniej pierwsza konsultacja niepłodnościowa

W InviMed Gdynia 50% taniej pierwsza konsultacja niepłodnościowa

Do końca kwietnia pierwsza konsultacja niepłodnościowa w klinice InviMed w Gdyni będzie aż o 50% tańsza. Pacjenci zapłacą za nią 75 zł zamiast 150 zł.

Pierwsza konsultacja niepłodnościowa, czyli pierwsza wizyta w klinice InviMed, dla znakomitej większości par jest początkiem drogi, na której końcu jest radość z macierzyństwa i ojcostwa.

Klinika InviMed Gdynia obniżyła cenę pierwszej wizyty aż o 50%. Po obniżce kosztuje ona nie 150, a jedyne 75 zł. To świetna okazja do tego, by zacząć nowy rok z nową nadzieją. 

Do końca kwietnia 2019 roku pierwsza wizyta w InviMed Gdynia będzie aż o 50% tańsza.

Dlaczego warto umówić się na pierwszą wizytę w InviMed?

Specjaliści InviMed na co dzień pomagają parom, które chcą zajść w pierwszą ciążę naturalnie, nie mogą zajść w drugą ciążę, szukają diagnozy, metody leczenia lub są już po nieudanym in vitro w innej klinice. Działają jako zespół, zgodnie z najnowszymi trendami w medycynie i obowiązującym w Polsce prawem. Mają wiedzę, doświadczenie, umiejętności i znakomite zaplecze.

Dzięki InviMed na świat przyszło już kilkadziesiąt tysięcy dzieci, z czego 10 000 w wyniku zapłodnienia in vitro. Skuteczność zabiegów in vitro w klinikach InviMed wynosi aż 54%, przy czym w pierwszym cyklu potwierdzoną ciążę kliniczną notujemy aż w 57% przypadków. 

Jak umówić się na pierwszą wizytę?

Aby skorzystać z promocji, umów się na pierwszą wizytę w klinice InviMed w Gdyni. Możesz zrobić to:

Ponieważ podczas pierwszej wizyty lekarz często wykonuje dopochwowe badanie USG, najlepiej zapisać się na termin pomiędzy 10 a 25 dniem cyklu, kiedy nie występuje krwawienie miesięczne.

Więcej informacji na temat pierwszej konsultacji niepłodnościowej znajdziesz na podstronie Fqa – Najczęściej zadawane pytania, w sekcji: Pierwsza wizyta w klinice.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych