Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Rozpoczął się nabór do programu dofinansowania do in vitro dla mieszkańców Gorzowa Wlkp. w klinice InviMed Poznań

Rozpoczął się nabór do programu dofinansowania do in vitro dla mieszkańców Gorzowa Wlkp. w klinice InviMed Poznań

Klinika InviMed w Poznaniu została jedynym realizatorem kolejnego miejskiego programu leczenia niepłodności in vitro. Zapraszamy wszystkie zainteresowane pary mieszkające na terenie Gorzowa Wlkp. do zapisów.

Mamy kolejną dobrą wiadomość dla par starających się o dziecko, chcących podjąć leczenie niepłodności in vitro i skorzystać z dofinansowania.  Rozpoczął się program współfinansowany przez Urząd Miasta Gorzowa Wlkp. i skierowany do jego jego mieszkańców. Ruszają zapisy - zapraszamy!

Ilość miejsc jest ograniczona.

Każda para, która zakwalifikuje się do programu, otrzyma do 5000 zł dofinansowania do in vitro  lub 2000 zł do adopcji zarodka.


Dowiedz się, jak przesłać zgłoszenie i jakie są warunki kwalifikacji do programu
Program współfinansowany jest ze środków publicznych Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.