Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Psychologiczne warsztaty edukacyjne dla osób objętych programem leczenia niepłodności

Psychologiczne warsztaty edukacyjne dla osób objętych programem leczenia niepłodności

Zapraszamy do zapisywania się na bezpłatne warsztaty psychologiczne „Stres w niepłodności – trening relaksacji"

22 maja (sb.), w godzinach 9-14.00 zapraszamy osoby objęte programem leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego, współfinansowanego z budżetu miasta Wrocławia, do udziału w bezpłatnych, indywidualnych warsztatach psychologicznych. Spotkania odbędą się w naszej klinice przy ulicy Dąbrowskiego 44 we Wrocławiu i zostaną poprowadzone przez psycholog – mgr Agatę Pypłacz.

Jak sobie radzić z sytuacją kryzysową?

Spotkanie „Stres w niepłodności – trening relaksacji" na pewno będzie cenny dla tych par, które leczą się z powodu niepłodności - niezależnie od tego, jaki jest powód i na jakim są etapie leczenia.

Jeśli starania o dziecko czy leczenie niepłodności wciąż się przedłużają, może się to wiązać z ogromnym napięciem oraz stresem. Dlatego warto, aby partnerzy od samego początku zadbali o swój psychiczny dobrostan. W pewnym momencie mogą zauważyć, że poziom stresu i napięcia emocjonalnego jest zbyt duży na ich możliwości. I kiedy pojawia się sytuacja, z którą już sobie nie radzą - wtedy warto porozmawiać ze specjalistą.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach:

  • Nauczysz się, jak relaksować się w sytuacjach emocjonalnie trudnych
  • Rozpoznasz w sobie, czym dla Ciebie jest niepłodność i jak ją postrzegasz
  • Nauczysz się, jak transformować swoje myśli, aby wspierały Cię podczas starań o dziecko

Każdy warsztat przewidziany jest na ok. 50 minut i będzie odbywał się indywidualnie. Mogą z niego skorzystać tylko te osoby, które się na niego zapisały. Ilość miejsc jest ograniczona.


Bezpieczne warsztaty w InviMed

W czasie epidemii indywidualne spotkania z psychologiem są najbezpieczniejszą formułą warsztatów. Odbywają się w gabinecie lekarskim z zachowaniem dystansu i bez obecności osób postronnych. Na spotkanie warsztatowe z psychologiem można przyjść razem z Partnerem/Partnerką

Skontaktuj się z nami, aby się zapisać:

  • telefonicznie: 500 900 888,
  • mailowo: invimed@invimed.pl,
  • przez formularz kontaktowy znajdujący się na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij "Napisz").

Jeżeli nie jesteś pacjentem zakwalifikowanym do wrocławskiego Programu, a jesteś zainteresowany skorzystaniem z warsztatów, również prosimy o zgłoszenie. Jeśli tylko będą wolne miejsca na pewno będziesz mógł z nich skorzystać. Zapraszamy!

Warsztaty współfinansowane są z budżetu miasta Wrocławia. Wszystkie szczegóły na temat programu znajdują się w linku poniżej.

Dofinansowanie do in vitro dla wrocławian na 2021 rok

WROCŁAW MIASTO SPOTKAŃ

Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych