Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Program Zostań Rodzicem ponad 2000 zł taniej w InviMed Katowice

Program Zostań Rodzicem ponad 2000 zł taniej w InviMed Katowice

Program Zostań Rodzicem obejmuje wszystkie etapy leczenia niepłodności i procedurę in vitro od momentu kwalifikacji do programu, po badanie krwi stwierdzające ciążę kliniczną. Koszt programu jest teraz o ponad 2000 złotych niższy! Skontaktuj się z nami i skorzystaj z promocyjnej ceny pakietu.

Jeśli starasz się o dziecko od dłuższego czasu, przyjdź na konsultację niepłodnościową do kliniki InviMed Katowice. Zapraszamy pary, które podejrzewają u siebie niepłodność, a także te, które mają już za sobą leczenie w innych ośrodkach. Nasz zespół jest w stanie pomóc nawet w bardzo trudnych przypadkach. 

Jeśli potrzebne okażą się procedury in vitro ICSI, IMSI, hbIMSI lub PICSI naszym pacjentom proponujemy udział w programie "Zostań Rodzicem". To program dedykowany tym parom, które nie mogą skorzystać z programów miejskich realizowanych przez naszą klinikę. Daje im możliwość skorzystania z leczenia w niższej cenie.

Jeśli szansę na dziecko może Ci dać leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego, Program Zostań Rodzicem jest dla Ciebie!

Skorzystaj z programu Zostań Rodzicem

Program Zostań rodzicem to kompletny program obejmujący wszystkie etapy leczenia niepłodności od momentu kwalifikacji do programu, poprzez procedurę in vitro aż po badanie krwi stwierdzające ciążę kliniczną. W cenie pakietu zawarte są również koszty zestawu badań niezbędnych do wykonania każdego etapu leczenia.

Aktualnie cena za Program Zostań Rodzicem wynosi 9 800 zł, to o ponad 2 000 zł mniej niż w przypadku opłacania wszystkich procedur osobno.

W ramach opłaty za Program zapewniamy:

 • Wizyta kwalifikacyjna, na której podjęta zostanie decyzja o dopuszczeniu Pary do Programu
 • Pakiet badań laboratoryjnych Pacjentki obejmujący: badania wirusologiczne (HIV antygen/przeciwciała, przeciwciała anty-HCV, antygen HBs, przeciwciała anty-HBC, test WR/kiła), chlamydia trachomatis metodą PCR (wymaz z kanału szyjki macicy), przeciwciała IgG i IgM przeciwko cytomegalii (CMV), przeciwciała IgG i IgM przeciwko toksoplazmie, przeciwciała IgG i IgM przeciwko wirusowi różyczki, cytologia, biocenoza pochwy, grupa krwi, wymaz w kierunku Mycoplasma/Ureaplasma, posiew z kanału szyjki macicy.

 • Pakiet badań laboratoryjnych Pacjenta obejmujący: badania wirusologiczne (HIV antygen/przeciwciała, przeciwciała anty HCV, antygen HBs, przeciwciała anty  HBC, test WR/kiła), przeciwciała IgG i IgM przeciwko cytomegalii (CMV), grupa krwi

 • Badania estradiolu i progesteronu Pacjentki wykonywane podczas każdej wizyty lekarskiej w trakcie stymulacji.
 • Jedna konsultacja psychologiczna dla Pary.
 • Konsultacja Pacjentki przeprowadzona przez lekarza anestezjologa, bezpośrednio przed znieczuleniem do zabiegu punkcji jajników.
 • Znieczulenie ogólne Pacjentki do zabiegu punkcji jajników.
 • Zabieg punkcji jajników, mający na celu pobranie komórek jajowych.
 • Procedury embriologiczne, w tym oczyszczenie komórek jajowych, zapłodnienie metodą ICSI, IMSI, hbIMSI lub PICSI wybór metody zapłodnienia dokonywany jest na podstawie aktualnych badań nasienia – wyników badań ważnych 6 miesięcy).
 • Transfer świeżych zarodków.
 • Wizyta lekarska po transferze.
 • Mrożenie i przechowywanie zarodków przez pierwszy rok.
 • Badanie potwierdzające ciążę biochemiczną (beta-HCG).

Promocyjna cena programu to 9 800 zł (cena regularna - ok. 12 000 zł).

Oszczędzasz ponad 2 000 zł.

Skontaktuj się z InviMed Katowice

Aby umówić się na wizytę i uzyskać więcej informacji na temat Programu Zostań Rodzicem, możesz skontaktować się z nami w wybrany sposób:

 • zadzwoń pod numer 500 900 888,
 • napisz na adres: invimed@invimed.pl,
 • wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij "Napisz").

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych