Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Program dofinansowania in vitro dla mieszkańców Częstochowy w InviMed Katowice

Program dofinansowania in vitro dla mieszkańców Częstochowy w InviMed Katowice

Z wielką przyjemnością informujemy, że klinika leczenia niepłodności InviMed w Katowicach po raz kolejny realizuje program dofinansowania in vitro dla par z Częstochowy.

Wnioski należy składać w sobotę, 25 lutego 2023, od godz. 9.00 do 12.00 w holu na parterze Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Śląskiej 11/13.

Uwaga! Przy naborze wniosków decyduje kolejność zgłoszeń.

Parom zakwalifikowanym do programu dofinansowania dla mieszkańców miasta Częstochowy przysługuje możliwość jednorazowego dofinansowania do zabiegu zapłodnienia pozaustrojowego w wysokości do 5 000,00 zł. pod warunkiem przeprowadzenia co najmniej jednej procedury. Pozostałe koszty procedury ponoszą pacjenci.

Wykonanie jednej procedury zapłodnienia pozaustrojowego obejmuje przeprowadzenie następujących elementów:

  • stymulacji mnogiego jajeczkowania i nadzór nad jej przebiegiem, 
  • wykonanie punkcji pęcherzyków jajowych ze znieczuleniem ogólnym, 
  • pozaustrojowe zapłodnienie klasyczne lub mikroiniekcja plemnika do komórki jajowej przy wskazaniach: czynnik męski lub niewyjaśniony i nadzór nad rozwojem zarodków in vitro,
  • transfer zarodków do jamy macicy,
  • mrożenie niewykorzystanych zarodków z zachowanym potencjałem rozwojowym,
  • przeprowadzenie ankiety satysfakcji uczestników programu. 

Kto może skorzystać z programu dofinansowania in vitro w Częstochowie? 

Z programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Częstochowy mogą skorzystać zarówno małżeństwa, jak i pary w nieformalnych związkach, które udokumentują wcześniejsze leczenie niepłodności zakończone niepowodzeniem lub posiadają bezpośrednie wskazania do zapłodnienia pozaustrojowego. Kryterium kwalifikacyjnym jest również wiek kobiety 20– 40 lat, w przypadkach uzasadnionych medycznie (stężenie AMH jest powyżej 0,7 ng/ml) będą to 42 lata.

Wnioski o objęcie dofinansowaniem wraz z oświadczeniami dostępne są na stronie: https://www.czestochowa.pl/in-vitro

Wnioski należy składać w sobotę, 25 lutego 2023, od godz. 9.00 do 12.00 

w holu na parterze Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Śląskiej 11/13. 


O przyjęciu do programu decyduje kolejność zgłoszeń! 

Klinika InviMed Katowice współpracuje z Medyk Centrum, które mieści się przy ul. Wolności 34 w Częstochowie, w której pacjenci mogą skorzystać z diagnostyki płodności.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych