Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Pobierz bezpłatny e-book InviMed „Dieta dla mężczyzny. Popraw jakość nasienia!”

Pobierz bezpłatny e-book InviMed „Dieta dla mężczyzny. Popraw jakość nasienia!”

Przedstawiamy e-book stworzony z myślą o mężczyznach, którzy planują lub też już starają się o potomstwo – samodzielnie lub przy wsparciu lekarzy. Możesz go pobrać zupełnie za darmo! Znajdziesz w nim rzetelne, potwierdzone naukowo, informacje, przykładowe jadłospisy i porady. Tę lekturę szczególnie polecamy Pacjentom klinik leczenia niepłodności. 

Czynnik męski gra ogromną rolę w wielu przypadkach niepłodności pary. Jego istotą są obniżone parametry nasienia. W wielu przypadkach poprawę płodności męskiej, a co za tym idzie również parametrów nasienia, może przynieść odpowiednie odżywianie.

Pobierz darmowy e-book o diecie na poprawę nasienia

Aby pobrać plik, wystarczy kliknąć:

E-book specjalnie dla mężczyzn!

Ebook InviMed „Dieta dla mężczyzny. Popraw jakość nasienia!” to ponad 40 stron przystępnie podanej wiedzy. W wielu przypadkach jej przyswojenie i zaimplementowanie w codziennym życiu, może poprawić „kondycję” plemników.

To szczególnie ważne, gdy szansę na dziecko mogą dać inseminacje lub in vitro – w procedurach wspomaganego rozrodu jakość plemników jest równie ważna jak jakość komórek jajowych. Wyższej jakości gamety dają większe szanse na uzyskanie i utrzymanie ciąży.

Treść ebooka przygotowały dwie doświadczone specjalistki:

Porady trenerskiej udzielił Rafał Szymala, manager regionalny Calypso Fitness, trener, instruktor.

Skonsultuj dietę ze specjalistą

Przedstawione w ebooku przykładowe jadłospisy dzienne, zapewniają organizmowi około 2400 kcal. Taka wartość kaloryczna nie musi być odpowiednia właśnie dla Ciebie, możesz też mieć inne preferencje wynikające z nietolerancji pokarmowych lub upodobań.

Dlatego też, jeśli chcesz poprawić parametry swojej płodności, przyjdź na konsultację z dietetykiem InviMed lub skorzystaj z bezpłatnych wydarzeń organizowanych przez nasze kliniki. O wszystkich wydarzeniach, także tych dotyczących dietetyki, piszemy na stronie Aktualności oraz na Facebooku InviMed.

Na konsultacje zapraszają dietetyczki InviMed:

Aktualne ceny wizyty u dietetyka znajdziesz z sekcji "Konsultacje" w cenniku InviMed.

Dietetyk przez telefon

Dietetyczki z Katowic i Wrocławia udzielają również porad dietetycznych przez telefon. Taka porada jest krótsza, ale też do 30% tańsza względem konsultacji w klinice. Dowiedz się więcej na stronie: Konsultacja dietetyczna – teleporada

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych