Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Pierwszy na świecie test na endometriozę już w klinikach InviMed

Pierwszy na świecie test na endometriozę już w klinikach InviMed

Nowość w Klinikach InviMed  i zupełna nowość na rynku badań diagnostycznych - pierwszy na świecie bezinwazyjny test na endometriozę EndoRNA qRT-PCR.

Dzięki wykorzystaniu przełomowego badania opracowanego przez polskich naukowców możliwe jest wcześniejsze rozpoznanie choroby, a to umożliwia wcześniejsze rozpoczęcie leczenia.

Test wykonuje się szybko i całkowicie bezpiecznie w warunkach ambulatoryjnych. Badanie polega na pobraniu wymazu z jamy macicy. Pobranie trwa kilka minut, jest małoinwazyjne, u niektórych pacjentek może powodować jedynie lekki dyskomfort. Pobrany materiał zostaje przekazany do laboratorium diagnostycznego, gdzie wykonywane jest badanie za pomocą reakcji PCR.

Wszystkie szczegóły dotyczące badania znajdziesz w poniższym linku.

Przełomowy test na endometriozę
Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych