Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

"Pakiet noworoczny" - I wizyta oraz rozszerzone badanie nasienia - o 25% taniej w InviMed w Gdyni

"Pakiet noworoczny" - I wizyta oraz rozszerzone badanie nasienia - o 25% taniej w InviMed w Gdyni

Nowy Rok zawsze niesie ze sobą nowe marzenia, nadzieje, możliwości.... Dlatego warto za nimi podążać i z nowymi siłami po nie sięgać! A wszystko po to, aby usłyszeć kiedyś słowo "Mama", "Tata", a wcześniej utulić tę cudną istotę - nowego człowieka - w swoich ramionach.  Więc jeśli marzycie o dziecku, to nie wahajcie się ani chwili dłużej i pozwólcie sobie pomóc! Zróbcie teraz ten odważny krok. A my zrobimy wszystko, aby Wasze marzenia mogły się urzeczywistnić!


"Pakiet noworoczny" to pierwsza konsultacja niepłodnościowa oraz rozszerzone badanie nasienia w cenie promocyjnej 25% niższej niż przy zakupie osobno.

"Pakiet noworoczny" 25% taniej!

 • Pierwsza konsultacja niepłodnościowa - cena regularna to 250 zł
 • Rozszerzone badanie nasienia - cena regularna to 200 zł

Cena wizyty i badania w pakiecie - 337,50 zł

 

Umów się na wizytę!

Aby umówić się na konsultację wystarczy zadzwonić na numer infolinii - 500 900 888 lub wypełnić formularz znajdujący się na tej stronie.

Trudna decyzja?

Wiemy, że decyzja o podjęciu leczenia nie należy do łatwych. Ale wiemy też, że leczenie daje szanse na upragnione potomstwo. A ta wizyta i badanie męskiego czynnika płodności mogą mieć kluczowe znaczenie. Moga wpłynąć na zmianę sytuacji i Waszych dotychczasowych starań. Dlatego mamy nadzieję, że „Pakiet noworoczny” będzie początkiem spełnienia Waszych marzeń. Obiecujemy, że zrobimy co w naszej mocy, aby to Szczęście, na które tak bardzo czekacie, mogło być również naszym udziałem.

Niepłodność zawsze dotyczy pary, dlatego zachęcamy, aby do kliniki wybrać się razem i już na pierwszą wizytę zabrać ze sobą dotychczasowe wyniki badań.

Dowiedzcie się więcej o pierwszej wizycie >>

Warunki promocji

 1. „Pakiet noworoczny” obowiązuje od 4.01 do 28.02.2022 r.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie jej trwania.
 3. Całkowity koszt pakietu wynosi 337,50 zł - obejmuje pierwszą konsultację niepłodnościową oraz rozszerzone badanie nasienia.
 4. Opłaty za cały pakiet należy dokonać podczas pierwszej wizyty.
 5. Z promocji mogą skorzystać te pary, które nie korzystały z pierwszej konsultacji niepłodnościowej w klinice InviMed w Gdyni.
 6. Z promocji należy skorzystać w czasie jej trwania, tzn.: pierwsza wizyta i badanie nasienia muszą być zrealizowane do dnia 15.03.2022 r.
 7. Organizator nie zwraca kosztów wizyt niezrealizowanych w terminach podanych w punkcie 6.
 8. Z promocji można skorzystać będąc członkiem MediClub.


Dołącz do MediClub

Promocja przeznaczona jest dla członków MediClub. O wszystkich zaletach Programu przeczytasz na naszej stronie MediClub, gdzie dostępny jest także formularz rejestracyjny. Korzystaj z promocji i zniżek do woli! Program jest całkowicie bezpłatny i można przystąpić do niego w dowolnym momencie.

Bezpieczna klinika

W czasie trwania pandemii o bezpieczeństwo naszych pacjentów dbamy w sposób szczególny. Przeczytaj informację o organizacji pracy InviMed w czasie zagrożenia koronawirusem.


Skontaktuj się z nami

Chcesz skorzystać z "Pakietu na start"?

 • zadzwoń: 500 900 888,
 • napisz: invimed@invimed.pl,
 • wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij „Napisz”),
 • zapytaj o promocję w recepcji kliniki (InviMed Gdynia, ul. 10 lutego 16).

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych