Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

"Pakiet na start" z pierwszą i kolejną wizytą w klinice InviMed w Katowicach teraz o 50% taniej!

"Pakiet na start" z pierwszą i kolejną wizytą w klinice InviMed w Katowicach teraz o 50% taniej!

Od dłuższego czasu nie możesz zajść w ciążę? Zrób pierwszy krok w kierunku spełnienia marzenia o dziecku, rozpocznij diagnostykę i leczenie w klinice InviMed w Katowicach. Na start przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet, złożony z pierwszej i kolejnej konsultacji niepłodnościowej w cenie 50% tańszej od wykupienia obu usług oddzielnie.

"Pakiet na start" w InviMed Katowice

  • Pierwsza konsultacja niepłodnościowa - cena regularna 200 zł; cena promocyjna: 100 zł.
  • Kolejna konsultacja niepłodnościowa - cena regularna: 130 zł; cena promocyjna 65 zł.

Dzięki promocji oszczędzasz aż 165 zł! Promocja jest dostępna tylko przy jednoczesnym zakupie obu usług. Dotyczy konsultacji z wybranym ginekologiem – lekarką lub lekarzem prowadzącym z InviMed Katowice: 
 dr Patrycja Sodowska, dr Anna Cygal, dr Artur Kobielski.

Zadzwoń i umów wizytę!

Aby umówić konsultację, zadzwoń: 500 900 888.

Dlaczego warto?

Decyzja o podjęciu leczenia w klinice zwykle nie jest łatwa, nawet jeśli tylko terapia płodności może dać szansę na dziecko. Postanowiliśmy wesprzeć osoby starające się o potomka „Pakietem na start”. Dzięki niemu para zaoszczędzi aż 50%, czyli 165 zł, na pierwszych dwóch wizytach. 

Jednocześnie właśnie te dwie wizyty mogą zupełnie odwrócić losy starań. Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadzi wywiad, wykona USG i zleci pogłębienie diagnostyki. Na kolejnej będzie już mógł zaproponować konkretną, zindywidualizowaną ścieżkę leczenia.

Dowiedz się więcej o pierwszej wizycie >>

Warunki promocji

  1. Promocja „Pakiet na start” obowiązuje od 16.11.2020 do 31.03.2021. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie jej trwania.
  2. Całkowity koszt pakietu wynosi 165 zł, składa się na niego pierwsza i kolejna konsultacja niepłodnościowa w InviMed w Katowicach.
  3. Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie były jeszcze na pierwszej konsultacji niepłodnościowej w klinice InviMed w Katowicach.
  4. Z promocji należy skorzystać w czasie jej trwania, tzn. należy przed końcem marca odbyć I konsultację niepłodnościową i opłacić pakiet. Realizacja kolejnej konsultacji może nastąpić w ciągu 3 miesięcy od pierwszej.
  5. Należność za cały pakiet należy uiścić w dniu pierwszej konsultacji. 

Skontaktuj się z nami

Chcesz skorzystać z Pakietu na start? Skontaktuj się z nami:

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.