Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

"Pakiet na start" w InviMed w Gdyni - dwie pierwsze wizyty teraz o 40% taniej!

"Pakiet na start" w InviMed w Gdyni - dwie pierwsze wizyty teraz o 40% taniej!

Mama i Tata to najpiękniejsze słowa świata! A uśmiech dziecka - najpiękniejszy dar! Jeśli marzycie o dziecku, ale szczęście jeszcze się do Was nie uśmiechnęło, możecie mu pomóc! Zróbcie pierwszy krok ku spełnieniu tych marzeń. Na dobry początek mamy dla Was "Pakiet na start" -  składający się z dwóch wizyt: pierwszej i kolejnej konsultacji niepłodnościowej - o 40% tańszy niż przy zakupie tych dwóch wizyt osobno. W klinice InviMed w Gdyni szczęście lubi się często uśmiechać!

"Pakiet na start" w InviMed Gdynia

 • Pierwsza konsultacja niepłodnościowa - cena regularna to 230 zł
 • Kolejna konsultacja niepłodnościowa - cena regularna to 170 zł

Cena obu wizyt w pakiecie - 240 zł - oszczędzacie aż 160 zł. 

Warto już na pierwszą konsultację niepłodnościową przyjść do lekarza z dotychczasowymi wynikami badań. A ponieważ niepłodność zawsze dotyczy pary, warto do kliniki wybrać się razem.

Umów się na wizytę!

Aby umówić się na konsultację wystarczy zadzwonić na numer infolinii - 500 900 888 lub wypełnić formularz znajdujący się na tej stronie.

Dlaczego warto?

Właśnie te wizyty mogą wpłynąć na zmianę sytuacji i Waszych dotychczasowych starań. A wiemy, że decyzja o podjęciu leczenia nie jest łatwa nawet wtedy, gdy tylko terapia płodności może dać szansę na upragnioną ciążę. Dlatego „Pakietem na start” chcemy Was zachęcić do tej decyzji. Do podjęcia kolejnego kroku do spełnienia marzeń! Dzięki niemu wszystko może się zmienić. A teraz możecie zaoszczędzić aż 40%. To oznacza, że za dwie wizyty w pakiecie zapłacicie aż o 160 zł mniej.

Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadzi z Wami wywiad, wykona USG i zleci pogłębienie diagnostyki. Na kolejnej - będzie mógł już przedstawić Wam zindywidualizowaną ścieżkę leczenia.

Dowiedzcie się więcej o pierwszej wizycie >>

Warunki promocji

 1. Promocja „Pakiet na start” obowiązuje od 5.05 do 30.07.2021 r.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie jej trwania.
 3. Całkowity koszt pakietu wynosi 240 zł - obejmuje pierwszą i kolejną konsultację niepłodnościową.
 4. Płatności za obie wizyty należy dokonać podczas pierwszej wizyty.
 5. Z promocji mogą skorzystać te pary, które nie korzystały z pierwszej konsultacji niepłodnościowej w klinice InviMed w Gdyni.
 6. Z promocji należy skorzystać w czasie jej trwania, tzn.: pierwsza wizyta musi być zrealizowana do dnia 30.07.2021 r., kolejna - do 30 08.2021 r.
 7. Jeśli kolejna wizyta nie zostanie zrealizowana do 30.08.2021 r. - przepada - co oznacza, że organizator nie zwraca kosztów niezrealizowanej wizyty.
 8. Z promocji można skorzystać tylko i wyłącznie będąc członkiem MediClub.


Dołącz do MediClub

Promocja przeznaczona jest dla członków MediClub. O wszystkich zaletach Programu przeczytasz na naszej stronie MediClub, gdzie dostępny jest także formularz rejestracyjny. Korzystaj z promocji i zniżek do woli! Program jest całkowicie bezpłatny i można przystąpić do niego w dowolnym momencie.


Skontaktuj się z nami

Chcesz skorzystać z "Pakietu na start"?

 • zadzwoń: 500 900 888,
 • napisz: invimed@invimed.pl,
 • wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij „Napisz”),
 • zapytaj o promocję w recepcji kliniki (InviMed Gdynia, ul. 10 lutego 16).

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych