Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Pakiet na start 50% taniej! Tylko w InviMed Gdynia pierwsza wizyta i badanie nasienia za pół ceny

Pakiet na start 50% taniej! Tylko w InviMed Gdynia pierwsza wizyta i badanie nasienia za pół ceny

Bierzesz w objęcia takie małe cudo i tracisz dla niego głowę... To nie musi być tylko marzenie. Do końca lutego 2021 roku w klinice InviMed w Gdyni specjalna promocja dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko. Pakiet na start to 50% zniżki na pierwszą wizytę oraz rozszerzone badanie nasienia. Dzięki niemu za obie usługi zapłacisz niecałe 200 złotych.

Niepłodność zawsze dotyczy pary, dlatego już na pierwszą konsultację niepłodnościową warto przyjść z dotychczasowymi wynikami badań oraz aktualnym wynikiem rozszerzonego badania nasienia. Klinika InviMed w Gdyni oferuje 50% zniżki na pierwszą wizytę związaną z diagnostyką i leczeniem niepłodności dla pary oraz na rozszerzone badanie nasienia dla mężczyzny.

 • Pierwsza konsultacja niepłodnościowa - cena regularna: 220 zł; cena promocyjna: 110 zł.
 • Rozszerzone badanie nasienia - cena regularna: 175 zł; cena promocyjna: 87,50 zł.

W sumie zaoszczędzisz niemal 200 zł! Promocja jest dostępna tylko przy jednoczesnym zakupie obu usług.

Liczba miejsc w promocji jest ograniczona!

Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu pod numerem: 500 900 888 i umówienia pierwszej konsultacji lub/i rozszerzonego badania nasienia w ramach promocji.

Warunki promocji

 1. Promocja "Pakiet na start" obowiązuje do 28.02.2020. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie jej trwania.
 2. Z promocji mogą skorzystać pary, które nie były jeszcze na pierwszej konsultacji niepłodnościowej w klinice InviMed w Gdyni (promocja dotyczy również par, które wcześniej umówiły się na pierwszą konsultację niepłodnościową, która odbędzie się w trakcie trwania promocji).
 3. Z promocji należy skorzystać w czasie jej trwania, tzn. należy przed końcem lutego 2021 roku skontaktować się z nami w celu umówienia wizyty lub rozszerzonego badania nasienia.
 4. Należność za cały pakiet (pierwszą wizytę i badanie) należy uiścić przed skorzystaniem z dowolnej jego części. Całkowity koszt pakietu wynosi 197 zł 50 gr.
 5. Czas na realizację obu usług to jeden miesiąc od daty wystawienia faktury.

Skontaktuj się z nami

Chcesz skorzystać z Pakietu na start? Skontaktuj się z nami:

 • zadzwoń: 500 900 888,
 • napisz: invimed@invimed.pl,
 • uzupełnij formularz kontaktowy na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij „Napisz”),
 • zapytaj o promocję w recepcji kliniki (InviMed Gdynia, ul. 10 Lutego 16, p. II, pion B).

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych