Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Pacjentów InviMed w Poznaniu zapraszamy na bezpłatny trening komunikacji seksualnej

Pacjentów InviMed w Poznaniu zapraszamy na bezpłatny trening komunikacji seksualnej

Nowa psycholożka i seksuolożka InviMed - mgr Beata Tylus - zaprasza pary leczące się w klinice InviMed w Poznaniu na bezpłatne treningi komunikacji seksualnej. Treningi odbywać się będą w formule indywidualnych konsultacji (para + terapeutka) 4 i 25 listopada 2020 roku. Liczba miejsc jest ograniczona - zapisz się już dzisiaj!

Dlaczego warto?

Panujące powszechnie przekonanie, że „o seksie się nie mówi, tylko go uprawia” skutkuje tym, że pozostajemy często sami ze swoją seksualnością i związanymi z nią emocjami. Brak codziennych, zwykłych rozmów o seksie utrudnia dążenie do seksualnego szczęścia.

Trening komunikacji seksualnej

Trening komunikacji seksualnej to spotkanie, w trakcie którego:

  • przyjrzycie się waszemu seksualnemu „JA”, 
  • przeanalizujecie swoje dotychczasowe strategie komunikacyjne, 
  • poznacie psychologiczne procesy i błędy, które wpływają na intymną komunikację, 
  • przećwiczycie dobre praktyki komunikacyjne oraz nauczycie się mówić o potrzebach, 
  • z warsztatu wyjdziecie z pakietem ćwiczeń i narzędzi do pracy indywidualnej i w parze.

Gdzie i kiedy odbędą się treningi?

Treningi odbędą się w formule 50-minutowych spotkań indywidualnych w środy 4 i 25 listopada 2020 roku, w godzinach 15:00-18:00, na terenie kliniki InviMed przy ul. Strzeleckiej 49 w Poznaniu.

Aby zapisać się na warsztaty, wystarczy skorzystać z jednej z trzech opcji:

  • zadzwonić na infolinię InviMed: 500 900 888,
  • napisać do nas maila na adres: invimed@invimed.pl,
  • skorzystać z formularza kontaktowego (w wersji mobilnej kliknij "Napisz").

Bezpieczne warsztaty w InviMed

W czasie epidemii indywidualne spotkania z psychologiem są najbezpieczniejszą formułą warsztatów. Odbywają się w gabinecie lekarskim z zachowaniem bezpiecznego dystansu i bez obecności osób postronnych. Na spotkanie warsztatowe z seksuologiem najlepiej jest przyjść w parze z Partnerem/Partnerką.

Kto poprowadzi trening komunikacji seksualnej?

Trening poprowadzi psycholożka, terapeutka i seksuolożka z kliniki InviMed w Pozaniu - mgr Beata Tylus. Od lat prowadzi poradnictwo seksuologiczne i terapie par. To specjalistka, której wiedza, umiejętności i doświadczenie przekładają się na wyższą jakość życia jej Pacjentek i Pacjentów.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.