Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

ODSTRESUJ SIĘ – warsztat z psychologiem dla pacjentów InviMed w Poznaniu

ODSTRESUJ SIĘ – warsztat z psychologiem dla pacjentów InviMed w Poznaniu

Stres to, niestety, nieodłączny element niemal każdego procesu leczenia niepłodności. Może pojawiać się w różnych momentach – zarówno na początku, jak i w trakcie, ale także, a może szczególnie, pod koniec leczenia. Niestety nie jest sprzymierzeńcem terapii i często utrudnia starania o dziecko. Ale możemy Was nauczyć, jak nim "zarządzać", czyli w rezultacie, jak mieć nad nim kontrolę i sobie z nim radzić.

"Odstresuj się" - 29 lipca 16.00-18.00

Warsztat psychologiczny poprowadzi dr n. med. Agatą Juruć, psycholog i psychoterapeuta z kliniki InviMed w Poznaniu. Zapraszamy wszystkich pacjentów kliniki. Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Liczne badania wskazują, że długotrwale utrzymujące się stany napięcia emocjonalnego mogą prowadzić do hiperprolaktynemii u kobiet oraz przyczyniać się do nieprawidłowych wyników parametrów nasienia u mężczyzn. Jednak, o ile na wiele sytuacji w naszym życiu nie mamy wpływu, a stres pojawia się niezależnie od naszej woli, to  nastawienie do danej sytuacji, czy zastosowanie wyuczonej strategii radzenia sobie z trudnościami zależy już całkowicie od nas.

Zapraszamy na kolejną edycję warsztatu o radzeniu sobie ze stresem. Nauczymy się, jak właściwie nim zarządzać, zamiast go unikać.


Zapraszamy zarówno osoby indywidualne jak i pary.

Warsztaty odbędą się w nowej siedzibie kliniki

Malta Office Park, ul. Baraniaka 88 E (bud. F / II p.) POZNAŃ


Serdecznie zapraszamy wszystkich pacjentów kliniki InviMed w Poznaniu.

Nad czym będziemy pracować?

Aby łatwiej było Ci świadomie zarządzać stresem, będziemy rozmawiać przede wszystkim o tym:

  • czym jest stres i w jaki sposób oddziałuje na nasz organizm od strony fizjologicznej,
  • jaka jest rola stresu w leczeniu zaburzeń płodności,

a także nauczymy Cię:

  • w jaki sposób zmieniać przekonania i podejście do różnych sytuacji stresogennych,
  • jakie strategie zmniejszają napięcie i pomagają w lepszym radzeniu sobie w trudnych sytuacjach.

Termin warsztatu

Spotkanie odbędzie się 29 lipca (piątek) - w godz. 16.00-18.00.

Prowadzenie

Warsztat poprowadzi nasza doświadczona psycholożka i psychoterapeutka – dr n. med. Agata Juruć.

Uczestnictwo

Jeśli jesteś zainteresowana/ny udziałem w warsztacie, wyślij e-mail na adres: invimed@invimed.pl

Liczba miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń. Oczekuj na informację zwrotną.

Zapraszamy do zapisów 

Zgłoś się do programu refundacji in vitro

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem danych osobowych będzie Medi Partner Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Medi Partner Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-809 Warszaw. przez formularz kontaktowy na stronie www.invimed.pl, telefonicznie: 500 900 888. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem możesz się kontaktować listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych, Medi Partner, Al. Jerozolimskie 96 00-809 Warszawa lub przez e-mail: IOD@medipartner.pl Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby obsłużyć Twoje zgłoszenie do Programu. Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych to Twoja zgoda. Dane przetwarzane na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać do momentu jej wycofania lub wniesienia sprzeciwu, maksymalnie przez 5 latBędziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych, np. dostawcom usług IT. Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do dostępu do Twoich danych osobowych, żądania sprostowania Twoich danych osobowych, żądania usunięcia Twoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Otrzymanie danych osobowych odbyło się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych