Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

„Obudź w sobie życie” 14 maja w Gdańsku! Weź udział w warsztatach dla kobiet starających się o dziecko

„Obudź w sobie życie” 14 maja w Gdańsku! Weź udział w warsztatach dla kobiet starających się o dziecko

Po ponad dwuletniej przerwie razem z portalem plodnosc.pl zapraszamy na stacjonarne bezpłatne warsztaty „Obudź w sobie życie” w Gdańsku. Do zapisów zapraszamy wszystkie kobiety, które od dłuższego czasu starają się o dziecko. Startujemy 14 maja o godz. 10:00, kończymy 7 godzin później!

Od dłuższego czasu starasz się o dziecko, a może masz już za sobą nieudaną próbę in vitro? Zapisz się na bezpłatne warsztaty „Obudź w sobie życie” w Gdańsku. Gwarantujemy dobrą energię i masę fachowej wiedzy z zakresu leczenia niepłodności.

„Obudź w sobie życie” to ogólnopolski cykl warsztatów organizowany we współpracy z Fundacją Pomoc dla Płodności i portalem plodnosc.pl.

Program warsztatów „Obudź w sobie życie”

Program bezpłatnych warsztatów „Obudź w sobie życie” rozłożony jest na około 7 godzin zegarowych. Organizator spotkania zapewnia bezpłatny słodki poczęstunek i kawę. 

Warsztaty „Obudź w sobie życie” w Gdańsku to także okazja do uzyskania voucherów do realizacji w klinice InviMed Gdynia. Uczestniczki otrzymają:

  • voucher na 50% zniżki na I konsultację niepłodnościową,
  • voucher na 50% zniżki na rozszerzone badanie nasienia.


Warsztaty rozpocznie Sylwia Bentkowska, założycielka i prezes Fundacji Pomoc dla Płodności. Następnie odbędzie się dwugodzinny panel z ginekologiem, immunologiem i embriologiem. W dalszej części dnia przejdziemy do tematów związanych z dietą i zmianą nawyków żywieniowych. W kolejnym panelu uczestniczki zostaną podzielone na dwie grupy: jedna będzie motywowała się z psychologiem, druga spotka się z coachem. W ostatniej części grupy zamienią się miejscami. 

Podczas wszystkich paneli będzie możliwość zadawania pytań ekspertom. Warto wpisać pytania w formularzu zgłoszeniowym i zadać je podczas sesji pytań i odpowiedzi.

Eksperci warsztatów w Gdańsku

Partnerem merytorycznym warsztatów jest Klinika InviMed z Gdyni. Oznacza to, że to właśnie nasi eksperci będą odpowiadać na pytania związane z leczeniem niepłodności. W warsztatach wezmą udział następujący specjaliści InviMed:

Ekspertka w dziedzinie leczenia niepłodności. Specjalistka z tytułem doktora nauk medycznych, z dwiema dekadami praktyki lekarskiej.

Jest absolwentem wydziału lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Angażuje się w każdą terapię z jednakową empatią i uważnością.

Kierownik laboratorium embriologicznego. Ma stały kontakt z pacjentami, ponieważ udziela konsultacji embriologicznych parom, które planują zabieg in vitro lub mają za sobą nieudaną próbę.

W klinice InviMed w Gdyni konsultuje immunologicznie pary, którym nie udaje się zajść w ciąże naturalnie lub mają za sobą pierwsze niepowodzenia w terapii in vitro. 

Jako ekspertki podczas warsztatów wystąpią także:

Zagadnieniami z zakresu żywienia człowieka zajmuje się od niemal 20 lat. Dzięki stosowaniu się do zaleceń i przestrzeganiu diety ułożonej przez doktor Kaczkan, wielu pacjentom udało się poprawić wyniki i doczekać potomstwa. 

Specjalista o długoletnim doświadczeniu i niezwykłej empatii. Udziela konsultacji psychologicznych parom w trakcie terapii niepłodności. Potrafi uważnie słuchać i zadawać pytania, które pozwalają lepiej poznać siebie, swoje potrzeby i motywacje.

  • Joanna Płuciennik, coach

Certyfikowany coach kryzysowy specjalizujący się w pomocy osobom walczącym z niepłodnością. Trenerka rozwoju osobistego i terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowania, współzałożycielka Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego. 

Gdzie i kiedy?

Warsztaty „Obudź w sobie życie” odbędą się w hotelu Almond Business & SPA, ul. Toruńska 12 w Gdańsku, w sobotę 14 maja 202 roku, w godzinach 10:00-17:00.

Zapisz się na warsztaty już dzisiaj!

Chęć udziału w warsztatach należy zgłosić online, korzystając z formularza na stronie plodnosc.pl. Ponieważ zależy nam na otwartości i odważnym zadawaniu pytań ekspertom, zapraszamy tylko Panie. Panów prosimy o wyrozumiałość.

Wypełnij formularz i zapisz się na warsztaty >>

W ciągu maksymalnie kilku dni od zgłoszenia otrzymasz wiadomość zwrotną od organizatora, w której znajdziesz potwierdzenie uczestnictwa lub informację o wpisaniu na listę osób rezerwowych. W wiadomości otrzymasz też informację o lokalizacji wydarzenia w Gdańsku.

Liczba miejsc na warsztatach „Obudź w sobie życie” jest ograniczona. Dlatego prosimy, zapisz się już dziś, ale jeśli okaże się, że nie uda Ci się dotrzeć, nie czekaj do ostatniej chwili i nie blokuj swojego miejsca. Zadzwoń lub napisz do organizatora i odwołaj rezerwację. Dzięki temu Twoje miejsce będzie mogła wykorzystać inna kobieta, która tego potrzebuje.

Zgłoszenia są przyjmowane do 13 maja. Każda uczestniczka otrzyma też telefoniczne potwierdzenie udziału przeddzień wydarzenia.

Zgłoś się do programu refundacji in vitro

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem danych osobowych będzie Medi Partner Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Medi Partner Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-809 Warszaw. przez formularz kontaktowy na stronie www.invimed.pl, telefonicznie: 500 900 888. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem możesz się kontaktować listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych, Medi Partner, Al. Jerozolimskie 96 00-809 Warszawa lub przez e-mail: IOD@medipartner.pl Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby obsłużyć Twoje zgłoszenie do Programu. Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych to Twoja zgoda. Dane przetwarzane na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać do momentu jej wycofania lub wniesienia sprzeciwu, maksymalnie przez 5 latBędziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych, np. dostawcom usług IT. Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do dostępu do Twoich danych osobowych, żądania sprostowania Twoich danych osobowych, żądania usunięcia Twoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Otrzymanie danych osobowych odbyło się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych